Wpis z mikrobloga

  • 734
Kompletnie straciłem szacunek do kobiet. Wiem, uogólniam, ale zawsze jak spotykam jakąś nieznajomą, mam przed oczami te #!$%@?, z którymi pracuję. Tak Wam, #rozowepaski, spierdzieliły wizerunek moje kochane współpracowniczki.
Wtem, kierowniczka dziś oznajmiła, że będziemy mieć nową osobę na okresie próbnym. Oczywiście, że dziewczynę. Informacje beznamiętnie przyjąłem do wiadomości i dalej wróciłem do knucia planów wojennych wymierzonych w serce gniazda, w samą karaczanową królową, laskę, która mnie bezpodstawnie #!$%@?ła do przełożonych.
No i weszła ta nowa. Bez #!$%@?ęcia drzwiami jak w oborze. Skromna, uderzająca niespotykaną urodą. Brunetka, przestraszona, jakto pierwszy dzień w pracy. Nie powiem, ujęła mnie ta skromność na tle koleżanki #!$%@?ącej bigmaka nad biurową klawiaturą. Cholera, nawet nie pamiętam jak się nazywa, za to błyszczy niczym diament wrzucony w gniazdo #!$%@?. Siedzi koło mnie. Nauczę ją wszystkiego, mam nadzieję, że moja samotna walka się zakończy i zacznie się formować mały, opozycyjny do różowego #!$%@? oddział dywersyjny. Fajna ta dziewczyna, taka w każdym calu normalna i nawet śmieci na biurku nie ma.

P.S. dzisiaj znowu mnie #!$%@?ła ta menda xD
#rozowykorposwiat
Pobierz Krachu - Kompletnie straciłem szacunek do kobiet. Wiem, uogólniam, ale zawsze jak spo...
źródło: comment_jIdK5hA1bkFhvrbOnbpDdvph8PKtXH7s.jpg
  • 29
@Krachu: Szparka okrzepnie, zobaczy z kim ma grac a kogo szanować i ty bedziesz pierwszy do pomiatania, bo jesteś #!$%@? i wszystko jej pokazałeś i ułatwiasz xD a ona zaprzyjaźni się z innymi waginami i razem będą knuły. W pół roku z niewinnej słodkiej laseczki zrobi sie z niej zwykła przebiegła sucz. Wiem bo sam jednej u mnie robote załatwiłem, pół roku latała za mną: OBSERWATOR CO JA BEZ CIEBIE BYM
@Krachu: te twoje historie bardziej kojarzą mi się z podstawówką niż z pracą. Ile ty masz lat? Trochę żałosne jest zachowanie tych lasek, a tym bardziej twoje (jak dzieciak który się obraził bo 'baby są głupie'). Rozumiem że to jest jedyna firma w twojej okolicy i nie da się znaleźć pracy gdzie indziej?