Wpis z mikrobloga

Mircy, właśnie widziałam jak pewna mądra mamusia przebiera swojego kilkumiesięcznego dzieciaczka na stole w kawiarni...
Ja rozumiem,że może nie jest to super elytarna kawiarnia tylko mała kawiarenka w centrum edukacyjnym ale ma ta baba rozum i godność człowieka?

Dodam, że toalety są dosłownie 10 kroków obok kawiarni i są tam wielkie blaty, które idealnie nadają się do przewijania takich berbeciów.


#gorzkiezale #logikarozowychpaskow
Pobierz Zabojcza_Rozowa - Mircy, właśnie widziałam jak pewna mądra mamusia przebiera swojego ...
źródło: comment_vj0mimQXdImckAPVpNvzrCM49ltO7tq0.jpg
  • 112
@cadcadcad: Byłeś tam i oczywiście wiesz. ( ͡º ͜ʖ͡º) Nikogo nie bronię, ale różne są w życiu sytuacje, potrafię sobie je wyobrazić, szczególnie z dziećmi. Będziesz miał to zrozumiesz.

Zanim zaczniesz "Ooo, nie mam guwniaka to nie rozumiem?" Absolutnie. Nie-wojskowy nie rozumie problemów wojska, nie-kosmonauta nie rozumie problemów kosmonauty, to naturalne.
@Zabojcza_Rozowa: Ja bym nawet do niej uderzył z pretensjami.. gruba przesada a jestem uczolony na takie rzeczy i gotuje się w mnie jak w jakiejś resutracji bachory bez smyczy latają a co mówić coś takiego.
@r5678: Jakby sytuacja miała miejsce w sklepiku pewnie też zwróciłabym dobitnie uwagę. Nie miałabym ochoty ścierać resztek kupy jej dziecka ze sklepowych mebli... Na dodatek przed chwilą w drodze do WC zauwazyłam, że obok toalet znajduje się specjalny pokój dla matki z dzieckiem. Nigdy nie zwracałam na niego uwagi jakoś, może dlatego, że pracuje tutaj od niedawna.