Wpis z mikrobloga

Mircy, właśnie widziałam jak pewna mądra mamusia przebiera swojego kilkumiesięcznego dzieciaczka na stole w kawiarni...
Ja rozumiem,że może nie jest to super elytarna kawiarnia tylko mała kawiarenka w centrum edukacyjnym ale ma ta baba rozum i godność człowieka?

Dodam, że toalety są dosłownie 10 kroków obok kawiarni i są tam wielkie blaty, które idealnie nadają się do przewijania takich berbeciów.


#gorzkiezale #logikarozowychpaskow
Zabojcza_Rozowa - Mircy, właśnie widziałam jak pewna mądra mamusia przebiera swojego ...

źródło: comment_vj0mimQXdImckAPVpNvzrCM49ltO7tq0.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
@stoprocent: co wyrasta? Nie znam takiego słowa ;] Jak dziecko płakało od pół godziny to powinna z nim iść do pokoju matki i dziecka i go przebrać a nie wystawiać jego dupsko na pokaz.

Widze, ktoś tu będzie dobrym tatusiem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: no ty na pewno slyszalas placz dziecka ze sklepu dalej ;)

bojcorka – ‘plotkarka’
bojcorz – ‘plotkarz’
bojcula – ‘plotkarka’
bojcyć – ‘plotkować; opowiadać rzeczy niesprawdzone, nieprawdziwe’
  • Odpowiedz
Akurat malucha kupsko pachnie mlekiem jeszcze, później się robi gorzej :)


@Kelemele: #!$%@? mogłoby pachnieć i fiołkami, ale to nadal gówno w miejscu publicznym, a co gorsza w miejscu gdzie ludzie jedzą. No jak można być tak głupim.
  • Odpowiedz
@stoprocent:

20 lat temu takie widoki przewijanego dziecka z obsranej pieluchy tetrowej nikogo nie dziwily, dzis lewactwu wszystko nie pasuje, wielce wyczulone.


Co ty opowiadasz? 20 lat temu niby panowały takie zwyczaje, że zmieniało się pieluchę na stołach w kawiarniach?
  • Odpowiedz