Wpis z mikrobloga

Mircy, właśnie widziałam jak pewna mądra mamusia przebiera swojego kilkumiesięcznego dzieciaczka na stole w kawiarni...
Ja rozumiem,że może nie jest to super elytarna kawiarnia tylko mała kawiarenka w centrum edukacyjnym ale ma ta baba rozum i godność człowieka?

Dodam, że toalety są dosłownie 10 kroków obok kawiarni i są tam wielkie blaty, które idealnie nadają się do przewijania takich berbeciów.


#gorzkiezale #logikarozowychpaskow
Zabojcza_Rozowa - Mircy, właśnie widziałam jak pewna mądra mamusia przebiera swojego ...

źródło: comment_vj0mimQXdImckAPVpNvzrCM49ltO7tq0.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: matki z dziećmi najgorszy rak, myslą że jak mają gówniaka to wszystko im się należy, szczanie dzieckiem na środku trawnika included. A jak zwrócisz uwagę że gnój drze mordę to dostajesz:
ALE TO JEST PRZECIEŻ DZIECKO

BTW co się stało z zacnym zawodem opiekunki? Jak idziesz do tesco to nie potrzebujesz małego pasożyta, zwłaszcza jak nie umiesz go wychować żeby nie piłował tego ryja.
  • Odpowiedz
@stoprocent: Nie obchodzi mnie co działo się 20 lat temu, i co kogo dziwiło a co nie. Teraz czasy są jakie są i pewnych rzeczy po prostu nie wypada robić i tyle. Poza tym nie kumam co ma to,że ktoś nie ma ochoty oglądać obesranej dupy gówniaka do jego poglądów politycznych... I tutaj nie trafiłeś bo do lewaka mi bardzo daleko
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: eh, kiedyś pracowałem jako kelner i była podobna sytuacja... wylałem potem na ten stolik wszystkie środki czyszczące jakie znalazłem i już zawsze był trochę jaśniejszy od reszty ( )
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: zaznaczylem tylko ze lewactwu sie wszystko nie podoba i marudza jak baby( ͡° ͜ʖ ͡°)

A powinnas pomyslec ze dzieciak juz plakal np od pol godziny wiec wbiegla i przebrala go za pozwoleniem np. Nie bylas swiadkiem wiec znasz z opowiesci kolezanki histrie ktora sobie ubzdurala, a siedzac i #!$%@? sie w pracy wlasnie takie zabawy wam przychodza do glowy ;)
  • Odpowiedz