Wpis z mikrobloga

Mircy, właśnie widziałam jak pewna mądra mamusia przebiera swojego kilkumiesięcznego dzieciaczka na stole w kawiarni...
Ja rozumiem,że może nie jest to super elytarna kawiarnia tylko mała kawiarenka w centrum edukacyjnym ale ma ta baba rozum i godność człowieka?

Dodam, że toalety są dosłownie 10 kroków obok kawiarni i są tam wielkie blaty, które idealnie nadają się do przewijania takich berbeciów.


#gorzkiezale #logikarozowychpaskow
Zabojcza_Rozowa - Mircy, właśnie widziałam jak pewna mądra mamusia przebiera swojego ...

źródło: comment_vj0mimQXdImckAPVpNvzrCM49ltO7tq0.jpg

Pobierz
  • 112
@Wredna_pomarancza: Znam bardzo dobrze. Jak przeszkadzał smród to wystarczy zwrócić uwagę. Teraz to na wszystko byśmy się oburzyli w internecie i chodzi taki frustrat jeden z drugim :). Akurat malucha kupsko pachnie mlekiem jeszcze, później się robi gorzej :)
Dodam, że toalety są dosłownie 10 kroków obok kawiarni i są tam wielkie blaty, które idealnie nadają się do przewijania takich berbeciów.


@Zabojcza_Rozowa: Może o tym nie wiedziała, a uznała, że sytuacja jest awaryjna. Powiedziałaś jej o tym czy tylko żalisz się w Internecie?
@stefansiarzewski: Wiedziała, ponieważ wcześniej zwiedziła centrum edukacyjne i została na wstępie poinformowana gdzie toalety się znajdują. Jak kazdy inny zwiedzający, ale jak nie wiedziała zawsze można zapytać a nie wywalać obsraną dupkę swojego dziecka na stół w kawiarni, gdzie ludzie obok np. jedzą... Sytuacja awaryjna? No rzeczywiście, poświecenie kilkunastu sekund aby przejść do kibla by ją zbawiło.

Jak napisałam - uwagę zwróciła koleżanka która pracuje w kawiarni, jeśli taka sytuacja miałaby
@Kelemele: Może pachnieć nawet kwiatuszkami ale ludzie! Szanujmy się, do nie jest miejsce do zmieniania pieluchy. Obok siedzą ludzie,którzy np. jedzą i nie chcą oglądać niczyjej dupy, nawet jeśli jest to malutka niemowlaczkowa słodka dupka.
Dziecku minuta dłużej w mokrej pieluszce róznicy nie zrobi, wiec mozna podejsc do toalety i tam spokojnie przebrać dzidzię