@rfree: Zgadza się. Co dalej nie zmienia, że to język potwór, a nie coś przyjemnego do pisania. Z 30 lat temu to faktycznie mógł być bardzo dobry, bo za wielkiego wyboru nie było.
@fervi: Uważnie dobrany i DOBRZE NAUCZONY język c++14 może być bardzo wygodny do pisania. (faktycznie C++ pozwala wybrać sobie styl pisania który jest bardzo trudny... więc po prostu tego nie rób i wybierz ten prosty :)
A też jest wiele innych solidnych, Haskel, Erlang, D, Java, (ew. C#), Python, Ruby.
Byle by nie PHP i będzie wszystko ok, prosta reguła :)
@rfree: @TypowyNerd: @Ginden: nie zapominajcie że jest takie coś jak zephir i obecnie wszystko co jest w php napisane można po krótkiej chwili mieć w c i działające jako rozszerzenie do php
Ja p------e, tu mozna dostac ciazy pozamacicznej od czytania tej gownoburzy. I pomyslec ze w szkole sredniej byli ludzie, ktorzy bronili glanow, jak jakiejs swietosci, a tutaj to samo sie o--------a tylko tematem sa jezyki programowania ( ͡°ʖ̯͡°)
Szczerze mówiąc nie widzę poważnych zalet C nad "C z klasami", a potencjalnie - wszystkimi innymi możliwościami C++.
@Ginden: Aa, to prawda. Myślałem, że piszesz o C jako całości C/C++. Bo ogólnie to nawet C++ cofa się mocno na wielu frontach. CPU stały się tańsze, developerzy drodzy i teraz performance się nie liczy tyko łatwość pisania.
How Badoo saved one million dollars switching to PHP7
https://techblog.badoo.com/blog/2016/03/14/how-badoo-saved-one-million-dollars-switching-to-php7/
Długie ale ciekawe
źródło: comment_buka6a8bsOJctXN79e2CBWTPqOg0HVOD.jpg
Pobierz(faktycznie C++ pozwala wybrać sobie styl pisania który jest bardzo trudny... więc po prostu tego nie rób i wybierz ten prosty :)
A też jest wiele innych solidnych, Haskel, Erlang, D, Java, (ew. C#), Python, Ruby.
Byle by nie PHP i będzie wszystko ok, prosta reguła :)
Cieszy informacja, ze kolejna wersja w czyms mocno sie poprawila.
PS. Nie ogarniam tej gownoburzy. Jak mozna porownywac PHP do C++. Przeciez w tych jezykach tworzy sie zupelnie inne rodzaje aplikacji.
PPS. C > C++
Komentarz usunięty przez autora
Tak, chociaż są też strony www (w sensie serwisy) w C++ znam kilka (i nie ma przeszkód żeby je stawiać).
@
Ponad to C jest nizszy poziomem niz C++
Osobiscie wole C ale to takie wole bo uzywam a to co uzywam jest
@Ginden: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Niestety smutna prawda... A tak fajnie było pisać embedded w C + ASM.
@Ginden: Aa, to prawda. Myślałem, że piszesz o C jako całości C/C++. Bo ogólnie to nawet C++ cofa się mocno na wielu frontach. CPU stały się tańsze, developerzy drodzy i teraz performance się nie liczy tyko łatwość pisania.