Wpis z mikrobloga

EJ, macie tak, że jesteście tak leniwi, że się czasem lenicie leniąc się. W sensie, nie chce wam się nawet wartościowo o--------ć. Nieefektywnie trwonicie czas. Nie obejrzycie filmu, nie pogracie w grę. Nie. Po prostu czas leci a wy 20 razy odświeżaliście Mirko, i wchodziliście na te same strony mimo, że macie rzeczy, które moglibyście w tym czasie porobić..

#feels #oswiadczeniezdupy
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hadzi: Dla mnie oglądanie filmu nie ma nic wspólnego z lenistwem. Lenistwo jest wtedy, jak siedzisz na mirko, odświeżasz już 7 raz gorące, ciśnie Ci na pęcherz, a i tak nie wstaniesz do toalety, bo Ci się nie chce.
  • Odpowiedz
@Hadzi: @Errad: a laczy wam sie z tym chec zrobienia czegos?
Lista zaległych filmow sie powiększa, na polce kolejne nieodpakowane plyty, juz druga ksiazka w kolejce i mysle sobie, ze w koncu trzeba ruszyc dupe, zaczac robic rzeczy. Prawdziwych sie nie da, wiec przynajmniej jakos sie lenić. O piątej jutro wstane zeby bylo na to wiecej czasu, ni c---a nie zaspie, włączę trzy budziki. A jesli sie nie
  • Odpowiedz
@roberto94: mam tak samo... jutro mam rozmowę kwalifikacyjną i powinnam się przygotować, no ale jutro to zrobię rano, bo dzisiaj to już nie... nie mam telewizora, ale niestety Internet to zastąpił, marnowanie czasu. Można by angielski poćwiczyć, czy książkę poczytać. Ehhh.
  • Odpowiedz
@Errad: @Hadzi: mysle ze mamy to przez mirko, serio jak jeszcze tu nie mialam konta i wchodzilam raz na jakis czas to jak mi sie nudzilo to czytalam ksiazke, trzeba usunac konta szkoda ze to takie cieżkie do zrobienia :<
  • Odpowiedz
@Hadzi: może załóżmy jakiś fanclub i będziemy sobie tam opisywali rzeczy które mieliśmy zrobić ale nam się nie chciało. Tylko problem będzie taki ze nikt tam nic nie będzie pisał bo uzna że napiszę to potem czy coś. J--------e
  • Odpowiedz
@Hadzi: Ja mam czasem takiego lenia, ze nawet bułki mi sie kroić nie chce to smaruje tylkospód masłem i kłade na to wędline ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz