Wpis z mikrobloga

EJ, macie tak, że jesteście tak leniwi, że się czasem lenicie leniąc się. W sensie, nie chce wam się nawet wartościowo o--------ć. Nieefektywnie trwonicie czas. Nie obejrzycie filmu, nie pogracie w grę. Nie. Po prostu czas leci a wy 20 razy odświeżaliście Mirko, i wchodziliście na te same strony mimo, że macie rzeczy, które moglibyście w tym czasie porobić..

#feels #oswiadczeniezdupy
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hadzi: właśnie jestem w tym stanie. Kolejny dzień choroby i już świruję od niewychodzenia z domu. Czuję się zamknięta jak w klatce, brakuje mi ludzi, pracy, świeżego powietrza i generalnie czuję jedną, wielką blazę.
  • Odpowiedz
@Kerykejon: tsaa, walcze z tym. Jak muszę to robie, jak nie muszę...to nie robię :D Umiem się zebrać aby np. pójść na siłownię, czy coś. Ale ogólnie to bym tylko spał przy tym ciśnieniu i takiej kupie za oknem. Dajcie mi jakieś lato.
  • Odpowiedz
@Hadzi:
Ja na to patrzę w ten sposób, że nie wypada mi zaczynać bezproduktywnych czynności, na przykład oglądać film czy serial bo wiadomo, że to wymaga poświęcenia konkretnego czasu, a tak to w każdej chwili mogę zająć się czymś produktywnym(ale zazwyczaj się nie zajmuję).
  • Odpowiedz
  • 2
@Hadzi: jestem właśnie taki teraz, to chyba przez tą pogode, nic mi się nie chce ostatnio, a mam tyle planów (,)
  • Odpowiedz
@Hadzi: To jest najgorsze, bo ani nic pożytecznego (nauka) nie zrobiłem, ani nie pograłem, ani odcinek serialu nie obejrzany. Jak sobie pogram to przynajmniej będę zadowolony z postępów w grze.
  • Odpowiedz
@Hadzi: a mi sie nawet nie chce czesto mirko odswiezac, nie chce mi sie robic nic i czesto po prostu przykrywam sie koldra i tak z godzinke, poltora tylko leze sobie z zamknietymi oczami, nawet nie spiac.

nie mowie ze to normalne :)
  • Odpowiedz
@Hadzi: wylacz mirko. Wlacz mirko. Albo czasem siedze na jakims portalu i odpalam go znowu, bo juz k---a nie mysle. Co za smutne czasy, a ja jeszcze sie dalem wciagnac w to bagno.
  • Odpowiedz
@Hadzi: kiedyś byłem w kinie na zajebistej komedii i cały film płakałem bo mi sie jajko tak w majty wcięło a z racji mojego lenistwa nie chciało mi sie wstać i poprawić. To chyba były Pasje Chrystusa czy jakoś tak...
  • Odpowiedz