Wpis z mikrobloga

@aleqsandrov: mialem smartfona sprzed 5 lat to tak jak bys porownywal dzisiejszy komputer do komputera z 1990 roku (tez mniej wiecej polowa rozwoju dziedziny)

2. Na iphone nie zgrywalem ale na ipada jest BEZPLATNA aplikacja vlc to zrzucam poprzez "przegladaj" w itunes film i napisy, czekam az przesle. I odpalam aplikacje i film. Mozna zrobic to tez bez uzycia itunes przez wifi i przegladarke na kompie, a mozna wgrac film z dropboxa lub google drive. Edit: na iphone tez jest ta sama apka.

3 obejrzyj ten zgrany w vlc czy na jakiejs konkretnej stronie? Jak 1 to
  • Odpowiedz
@Pro_Proboszcz: no potrzebujesz itunes i kliknac "synchronizuj" czyli 3x mniej klikniec niz kopiuj wklej . Do innych telefonow tez sa programy do zarzadzania multimediami i nic w tym dziwnego. Mozna tez zgrac przez chmure czy po prostu jak czlowiek w 2016 korzystac z uslug strumieniowania muzyki. Nawet w metrze jest zasieg 3/4g

No co za problem naprawic w nieautoryzowsnym serwisie? Utrata gwarancji jak w kazdym innym urzadzeniu z androidem czy
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: ja mam smartfona sprzed 5 lat i jestem zadowolony :)
widać trochę rzeczy się zmieniło na lepsze, pamiętam jak musiałem konwertować filmy żeby móc je obejrzeć na iphonie
nie będę się kłócić, note 2 spełnia wszystkie moje oczekiwania, iphone nie, natomiast cieszę się że masz telefon z ktorego wygodnie Ci się korzysta i uważasz że jest super :)
  • Odpowiedz
@Pro_Proboszcz: wiekszosc ale czesc ma usb-c ktore nawet trudniej znalezc niz wszedzie dostepne lightning

A Ty rozumiem tylko wykopales miesiac temu filmik na ktorym gosc plakal ze nie umie naprawic telefonu a klienci wola ladny salon w galerii za 2x wiecej kasy BO MAJA TAKI KAPRYS? Albo ze wyskakuje blad ktorego nie umia naprawic a ktorego rozwiazanie jest na 1 miejscu po wpisaniu w google "error kod_bledu itunes" i restart
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: to zestawienie na komputerświat jest niepoważne, a co do antutu to musimy zwrócić uwagę na fakt
iphone 6s 64GB - 570 £
huawei mate 8 dual sim (android)64GB - 440 £
meizu pro 5 dual sim (android)64GB - 364 £
  • Odpowiedz
@parampadam: studenciaki nos w książki i lansuj się tam przed karynami swoim ajfonem i słuchafkami beats( bo przecie so najlepsze!) kup sobie buty kanje łest i porównuj wydawanie pieniędzy na fanaberie do kupowania pożywnego obiadu. Ale o sprzęcie z nikim nie dyskutuj bo tylko wstydu sobie narobisz.
  • Odpowiedz
@Mortalis: iphone i meizu maja po okolo 235pkt/1$
Huawei 210pkt/1$ wiec troche odstaje

No i kwestia tego ze wersja 16gb iphone jest tansza a ma ta sama moc a moze nawet pojedyncze punkty wyzsza bo mniejsza pamiec trzeba przeskanowac w poszukiwaniu danych.

Wiec wydajnosciowo/cene nie odstaje ;) liczylem wg cen ktore podales, nie bede sprawdzac
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: no ja też policzyłem i wychodzi
iphone 6s - 100% cena, 100% wydajność
huawei mate8 - 77% cena, 69,9% wydajność
meizu pro5 - 63,86% cena, 65% wydajność

więc tak jak mówisz meizu wypada najlepiej z czołówki. Wszystko ładnie pięknie iphone jak się postara potrafi dobry sprzęt wypuścić, tylko co z tego skoro mało kto kupuje najlepszy dostępny sprzęt na rynku za krocie, zwłaszcza
  • Odpowiedz
@Mortalis: to funty czy dolary w koncu?

Iphone 6 sam powtarzam ze sie nie oplaca bo wydajnosc ma z 5s chociaz jesli on wychodzil jako nowy to tez byl w scislej czolowce. Co do ceny to np w nokiach jak jakas jest w dual simie to nie dosc ze to kilkadziesiat zl a nie dolarow roznicy to jeszcze ta bezdualsima ma mniej ramu i to ponizej minimum na poziomie 1gb
  • Odpowiedz