Wpis z mikrobloga

@Mortalis: Nudzi mi się, to aż odpowiem na to #!$%@? xD

Spróbuj sobie przesłać zdjęcie z iOS na sprzęt innego producenta.

Żaden problem, wszystkie zdjęcia i filmy automatycznie mi się zapisują w chmurze OneDrive, z której mogę bardzo szybko je pobrać na innych urządzeniach, także komputerach

Spróbuj udostępnić internet, albo mieć udostępniony internet przez WiFi czy Bluetooth ze sprzętu
parampadam - @Mortalis: Nudzi mi się, to aż odpowiem na to #!$%@? xD

 Spróbuj sobie...

źródło: comment_glhcmXbv2vKtvJHYJZwz5bwo0hg6ieb1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Asdasiq: dlatego noszę prawie zawsze ze sobą własną. Nie jest ona jakoś wyjątkowo ciężka, a przy okazji nie muszę na sępa szukać kogoś, kto ma przy sobie ładowarkę
  • Odpowiedz
@maccloy: polecam aktualizacje z ios5 na ios9

1 zdjecie udostepniamy w chmurze jak to sie robi w 2016
2 nie wiem w czym problem. Lacze sie z dowolnym telefonem udostepniajacym neta lub (czesciej) udostepniam neta znajomym bo wifi lub sam sobie jak siada net domowy to pc podpinam kablem lub wifi do telefonu.
3 to za chwile, dobrze ze mowisz o wydajnosci a nie parametrach ;)
4 co to znaczy niepotrzebny bajer. Chyba jeszcze nie ma telefonu gdzie sam bys sobie skladal telefon tylko z potrzebnych czesci? Chyba ze mowisz o czytniku linii papilarnych w telefonach z androidem to fakt ze niepotrzebne bo nikt nie uzywa bo niewygodne
  • Odpowiedz
@Asdasiq: przejsciowka micro usb >> lightning kosztuje zlotowke.

Usb-c tez poki co nie kazdy przy sobie nosi. Kazda stacja ladujaca czy ladowarka samochofowa ma czesto 30pin/lightning w standardzie czy bieznie na silowni itp. Gdzie do micro usb trzeba miec swoj kabelek
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: to zrób na iphonie coś takiego:
1. ściągnij torrenta
2. przegraj z komputera film z napisami
3. obejrzyj na telefonie film z napisami
4. prześlij zdjęcie i zapisz na telefonie (nie lubię chmur itp, lubię mieć zapisane na karcie pamięci)
5. może to złośliwe, ale włóż kartę
  • Odpowiedz