Wpis z mikrobloga

Mirki co się o------o to ja nie. Po kolei.
1. Do mojej mamy dzwoni moja chrzestna z prośbą abym pożyczył jej gowniakowi (8lat max) playstation 3 i kilka gier
2. Mama bez gadania ze mną i myślenia zgodziła się.
3. Podchodzi do mnie i pyta czy pożycze.
4. Odmawiam
5. Rozmowa w stylu "ale ja już powiedziałam że pozyczymy, nie bądź taki" itp itd. Ja mówię że nie pozyczam takich rzeczy a zwlaszcza gowniakom bo wiem jak się to kończy gdy przychodzi do oddania (Brajankowi się spodobało masz tu 50zl za to)
6. Mame dała mi kilka dni na przemyślenie ale ja powiedziałem że i tak się nie zgodzę.
7. Dzwoni przed chwilą i pyta co z tym. Ja mówię że zna odpowiedź. I tu wielka imba do której przyłącza się adwokat diabła (babcia) i teksty jej w stylu "no niepoważny jest", "to moja przyjaciółka od lat jak ja mogę jej odmówić"
8. Mówię że to na nic bo i tak nie pozycze
9. Większą imba
10. Mame się rozlacza i po 10 minutach dzwoni i mówi - "Nie chciałeś im pożyczyć to teraz oni przyjdą pograć do nas"
11. XD
12. Mówię że wcale nie muszę przy tym być i niech sobie radzą.
13. Mame mówi że się nie zna i że muszę być
14. *zlowrogi śmiech, muzyka z house of cards
15. odpowiadam - "Nic nie muszę"
No i o 16 przychodzą do nas pograć a ja nie wiem co dalej zrobić xD
Co radzicie mirki?
#truestory #playstation #takbylo #logikarozowychpaskow
  • 196
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szajwus: Ja NIGDY nie dam komuś swojego ps. Mam parę konsol ale ciągle bije platyny. Jest to dla mnie niezrozumiałe. Strace troche czasu na pogranie z kuzynem ok. Ale jak chce konsole na tydzień to niech s-------a.
  • Odpowiedz
A wy j----e PC madterrace podajcie mi 20 gier które skończy liście na 100%. Jesteście po prostu smieszni, jak patrzę na wasze humble srundle to śmiać mi sie chce. Ta gra jest łatwa dla csduali itp. To zaprsaszam pokazcie wasze 100% w danej grze przegrywy.
  • Odpowiedz
@Szajwus: jesteś chorym skurczysynem! Gdybym mój kuzyn był taki ja ty to nigdy nie łupałbym w Tony Hawka 2 u siebie na plejaku a tylko grał w GTA2 od święta u niego!
Pożyczyć nie musisz ale tok myślenia że dziecko rozwali jest błędne.
  • Odpowiedz
  • 8
Mam wrażenie, że większość tutaj to patologia z gimby, która nie potrafi docenić żadnej złotówki...
Nauczcie się wartości pieniądza, a nie hejtujecie kogoś za to, że szanuje swoje pieniądze, a tym wypadku zamienione na PS3.
Sam nigdy niczego nie pożyczam, bo na tym zawsze się źle wychodzi, szczególnie jak człowiek szanuje swoje rzeczy, a inni mają to w dupie. Nawet za małego guwniaka nie lubiłem jak inne guwniaki bawiły się moimi zabawkami,
  • Odpowiedz
  • 0
@Szajwus: ja rozumiem, że to nie był jej pomysł, ale mogła ruszyć głową, że skoro to nie jej sprzęt to trzeba się pytać właściciela.
Przynajmniej moi tak robili jak ktoś miał jakąś sprawę do mnie.
  • Odpowiedz
Gówniak ma rodziców, niech kupią konsolę z alle i po sprawie. A jak ma sobie pograc i nie planują kupować, to niech nie gra, nie będę wiedział co traci.
Sam cos takiego przerabiałem, daawno temu ciężko pracowałem po nocach żeby odlozyc na komputer (PC 386), brat było chory i dobry tatuś dal mu pograc. Debil wkurzal sie w czasie grania, walil w klawiaturę, mowilem ojcu, ze rozwala klawiaturę a ojciec, żebym nie
  • Odpowiedz
@Szajwus: To że Twoja mama chciała pożyczyć konsolę bez twojej wiedzy jest złe - to jest niezaprzeczalne. Nie znam twojej rodziny ale rodzina to rodzina! Cyt "Mówię że wcale nie muszę przy tym być i niech sobie radzą". Nie rozumiem twojej postawy. Weź chłopaka i poświęć mu te parę chwil...pograjcie razem...pokaż mu co i jak... Ciebie to prawie nic nie kosztuje a pewnie dzieciak będzie wniebowzięty. Wiele rodziców strasznie mało
  • Odpowiedz