Wpis z mikrobloga

@Liberman: To ten sam poziom co ta Pani z Nowoczesnej, która przed chwila wypowiadała się w Wiadomościach TVP na temat wyborów uzupełniających. Na pytanie, kto jest lepszym kandydatem odpowiedziała z szyderczym uśmiechem na twarzy: "każdy kto nie jest kandydatem PiS jest lepszym kandydatem". Jak widać ta nienawiść do PiS odebrała już niektórym rozum.
@Liberman:

Proste pytanie do neuropy - czy tylko dlatego, że PREZYDENT RP jest z PiSu to robicie sobie jaja z incydentu z oponą?


Czemu zakładasz, że żartuje sobie li tylko neuropa?

Bo takiego festiwalu #!$%@? w komentarzach nie widziałem tutaj od dawna.


Zapomniałeś już o kampani prezydenckiej?
Gdzie byłeś, kiedy na Komorowskiego wylewały się tony hejtu? Też tak reagowałeś? Czy jednak "Bredzisławowi Komoruskiemu" już można ubliżać, co nie?
@Liberman:

Co innego ataki w trakcie kampanii wyborczej


To znaczy, że w kampanii wyborczej będziemy mogli obrażać aktualnego prezydenta do woli?

Owszem brutalnie atakowano Komorowskiego, ale nie życzono mu śmierci.


a gdzie życzą śmierci Dudzie? Ja tam widzę głównie żarty z podejścia PiS do tematu katastrofy smoleńskiej (brzoza, komisja śledcza, pomnik, Wawel, spiski itp)
Bo takiego festiwalu #!$%@? w komentarzach nie widziałem tutaj od dawna

@Liberman: to chyba nie czytasz znalezisk o islamie


@stekelenburg2:

Duda: prezydent Polski, wywodzący się ze #!$%@? partii ale trzymający jako-taki poziom

Islam: uwsteczniona, agresywna religia, której wyznawcy odpowiadają za większość zamachów terrorystycznych. Której znaczna część wyznawców popiera prawo szariatu sprzeczne z wartościami cywilizowanego świata.

Ale hejt na islam jest tak samo zły jak na dudę! hipokryci!