Wpis z mikrobloga

#aferagg #wykop #usunkonto

W kilku punktach

1. Uwielbiam afery, ktore rozpoczynaja sie w dni wolne od pracy przez co uniemozliwia dyskusje z Wami

2. Ponownie tworzy sie afera, ktorej autor przedstawia sprawe bardzo jednostronnie i zapomina o przyznaniu sie do kilku faktow.
Jak moze wiecie przez jakis czas bylismy dosc blisko z Grupa Allegro i Gadu Gadu, wiec znamy kwestie tegoz konta troche bardziej doglebnie.

3. Porada na przyszlosc: jezeli zakladacie konto, podszywajace sie pod znana marke, poprzez tlo, avatar i wypowiedzi (przez co inni odbiorcy moga uwazac, ze jest to opinia danej marki). Marke, ktora ma zastrzezony swoj znak towarowy itd.
W tej sytuacji nie jest madrym rozwiazaniem proba sprzedazy im tegoz konta z pozycji sily pod haslem „Mam Wasze konto teraz mi placcie”.

4. Mysle, ze @gadu-gadu usunal konto wlasnie miedzy innymi dlatego, ze wiedzial jakie dodatkowe dno ma ta sprawa.

5. Zarzuty co do cenzury na Wykopie i tego, ze nie bronimy uzytkownikow sa totalnie bezzasadne. Juz niebawem w marcu mamy kolejna rozprawe w sadzie w sprawie nieusuniecia przez nas tresci, ktorych naglosnienie w mojej ocenie bylo spolecznie potrzebne, a ktore godzilo w interesy duzej firmy

P.S. Czesc komentarzy uzytkownika @gadu-gadu zostala usunieta, a szkoda, bo latwiej moglibyscie zrozumiec, ze moj wczesniejszy komentarz byl sluszny.

P.S.2 Mamy dzis sobote w zwiazku z tym nie bede mial mozliwosci odpowiedziec na wszystkie Wasze komentarze w ponizszym.
Pobierz m__b - #AferaGG #wykop #usunkonto

W kilku punktach

1. Uwielbiam afery, ktore ro...
źródło: comment_uR3e6UqbKcqn9ycfGfHbkQ9WOXdMr3Bg.jpg
  • 223
To miłego dnia... i znajdź sobie lepszy życiowy cel... #wykopseriousbusiness


@Old_Postman: No wybacz, ale teraz to trochę sam gwałcisz logikę, sam pobawiłeś się w błędnego rycerza i dołączyłeś do tłumu, który zaspamował główną w imię nie wiadomo czego, a innym zarzucasz, że są #wykopseriousbusiness.

Jak się okazało okazuje administracja w tej aferze jednak miała więcej racji niż bezmyślnie działający wykopowy tłum, zresztą po raz kolejny przy tego typu idiotycznych krucjatach
@m__b: Ale bullshit. Moge sobie kupic w tym momencie witryne gadu-gadu.com jedli jedt dostepna i NIKT ale powtarzam to NIKT nie bedzie mogl wniesc oskarzenia o to ze to zastrzezony znak towarowy (tj. Nazwa). A jesli chcecie brnac w to glebiej to sytuacja z innej beczki: (czyste zalozenie) mam na imie Cristiano Ronaldo i prowadze strone cristianoronaldo.com na ktorej wstawiam nowinki ze swiata pilki noznej. Na swiecie zyje jeszcze Cristiano ktorycjesy
Michał tym wpisem to przekazał coś poza 'znamy drugie dno, którego nikt nie zna, ale uwierzcie że mamy rację' ?

Moim zdaniem twój wpis nic wnosi do sprawy :P Powinieneś napisać dokładnie dlaczego uważacie że użytkownik nie ma szans tej sprawy wygrac, dlatego te argumenty mireczków są niesłuszne i dlaczego GG ma racje. A tak to takie pitu-pitu nic nie wnoszące. Rozumiem ze moze nie chcecie ujawniac kulis sprawy dopoki sie nie
@m__b: jakos nie chce mi sie wierzyc, ze typek bylby na tyle bezczelny, zeby oferowac firmie to konto za pieniadze, a pozniej szukac u nich pracy. z pewnoscia usuniecie komentarza nie wymazuje go zupelnie i moderatorzy lub administratorzy moga zobaczyc jego tresc. wklej jakies screeny tych komentarzy, bo poki co mamy slowo przeciw slowu (a nawet nie tyle, bo facet usunal konto i nie moze sie bronic).
@m__b: Michał, może masz racje, a może jej nie masz, natomiast jako właściciel ogromnego portalu ze śmiesznymi obrazkami (nie ma tu zupełnie ironii) oficjalne oświadczenia w tak ważnej sprawie piszesz stylem kompletnego gimnazjalisty. Myślę, że ten sam komunikat można byłoby przekazać tak, by nie wywołać gównoburzy, a na pewno delikatniej i bardziej dyplomatycznie.
i o co wy wszyscy macie ten ból dupy, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) z perspektywy obczajania mikroblogu, byłam przekonana, że jest to oficjalny profil zapomnianego Gadu- Gadu, co z tego, że brak niebieskiego loginu....w przekonaniu utwierdzało mnie zdjęcie profilowe, tło itd, dopiero po kolejnym, przypadkowo przeczytanym komentarzu, aż weszłam w profil obczaić, czy to na pewno firma robi sobie taki gimbusiarski pr...do tego typ sam się pucuje
Juz niebawem w marcu mamy kolejna rozprawe w sadzie w sprawie nieusuniecia przez nas tresci, ktorych naglosnienie w mojej ocenie bylo spolecznie potrzebne, a ktore godzilo w interesy duzej firmy


@m__b: możecie zdradzić co to za firma?