Wpis z mikrobloga

#aferagg #wykop #usunkonto

W kilku punktach

1. Uwielbiam afery, ktore rozpoczynaja sie w dni wolne od pracy przez co uniemozliwia dyskusje z Wami

2. Ponownie tworzy sie afera, ktorej autor przedstawia sprawe bardzo jednostronnie i zapomina o przyznaniu sie do kilku faktow.
Jak moze wiecie przez jakis czas bylismy dosc blisko z Grupa Allegro i Gadu Gadu, wiec znamy kwestie tegoz konta troche bardziej doglebnie.

3. Porada na przyszlosc: jezeli zakladacie konto, podszywajace sie pod znana marke, poprzez tlo, avatar i wypowiedzi (przez co inni odbiorcy moga uwazac, ze jest to opinia danej marki). Marke, ktora ma zastrzezony swoj znak towarowy itd.
W tej sytuacji nie jest madrym rozwiazaniem proba sprzedazy im tegoz konta z pozycji sily pod haslem „Mam Wasze konto teraz mi placcie”.

4. Mysle, ze @gadu-gadu usunal konto wlasnie miedzy innymi dlatego, ze wiedzial jakie dodatkowe dno ma ta sprawa.

5. Zarzuty co do cenzury na Wykopie i tego, ze nie bronimy uzytkownikow sa totalnie bezzasadne. Juz niebawem w marcu mamy kolejna rozprawe w sadzie w sprawie nieusuniecia przez nas tresci, ktorych naglosnienie w mojej ocenie bylo spolecznie potrzebne, a ktore godzilo w interesy duzej firmy

P.S. Czesc komentarzy uzytkownika @gadu-gadu zostala usunieta, a szkoda, bo latwiej moglibyscie zrozumiec, ze moj wczesniejszy komentarz byl sluszny.

P.S.2 Mamy dzis sobote w zwiazku z tym nie bede mial mozliwosci odpowiedziec na wszystkie Wasze komentarze w ponizszym.
m__b - #AferaGG #wykop #usunkonto

W kilku punktach

1. Uwielbiam afery, ktore ro...

źródło: comment_uR3e6UqbKcqn9ycfGfHbkQ9WOXdMr3Bg.jpg

Pobierz
  • 223