Wpis z mikrobloga

#aferagg #wykop #usunkonto

W kilku punktach

1. Uwielbiam afery, ktore rozpoczynaja sie w dni wolne od pracy przez co uniemozliwia dyskusje z Wami

2. Ponownie tworzy sie afera, ktorej autor przedstawia sprawe bardzo jednostronnie i zapomina o przyznaniu sie do kilku faktow.
Jak moze wiecie przez jakis czas bylismy dosc blisko z Grupa Allegro i Gadu Gadu, wiec znamy kwestie tegoz konta troche bardziej doglebnie.

3. Porada na przyszlosc: jezeli zakladacie konto, podszywajace sie pod znana marke, poprzez tlo, avatar i wypowiedzi (przez co inni odbiorcy moga uwazac, ze jest to opinia danej marki). Marke, ktora ma zastrzezony swoj znak towarowy itd.
W tej sytuacji nie jest madrym rozwiazaniem proba sprzedazy im tegoz konta z pozycji sily pod haslem „Mam Wasze konto teraz mi placcie”.

4. Mysle, ze @gadu-gadu usunal konto wlasnie miedzy innymi dlatego, ze wiedzial jakie dodatkowe dno ma ta sprawa.

5. Zarzuty co do cenzury na Wykopie i tego, ze nie bronimy uzytkownikow sa totalnie bezzasadne. Juz niebawem w marcu mamy kolejna rozprawe w sadzie w sprawie nieusuniecia przez nas tresci, ktorych naglosnienie w mojej ocenie bylo spolecznie potrzebne, a ktore godzilo w interesy duzej firmy

P.S. Czesc komentarzy uzytkownika @gadu-gadu zostala usunieta, a szkoda, bo latwiej moglibyscie zrozumiec, ze moj wczesniejszy komentarz byl sluszny.

P.S.2 Mamy dzis sobote w zwiazku z tym nie bede mial mozliwosci odpowiedziec na wszystkie Wasze komentarze w ponizszym.
Pobierz m__b - #AferaGG #wykop #usunkonto

W kilku punktach

1. Uwielbiam afery, ktore ro...
źródło: comment_uR3e6UqbKcqn9ycfGfHbkQ9WOXdMr3Bg.jpg
  • 223
@m__b: I gurwa dobrze! Typ używa logo i nazwy korpo i jeszcze pisze pismo do właściciela, ze chciałby za to pociągnąć kasę. Staropolskie zal.pl hehe.. Te afery i komentarze potwierdzają, ze wykop to skupisko #!$%@?, które trzeba trzymać w ryzach, żeby nie rozlazło się na inne internety. Czytać wam się nie chce a co dopiero myśleć!
Pobierz kotownik - @m__b: I gurwa dobrze! Typ używa logo i nazwy korpo i jeszcze pisze pismo ...
źródło: comment_1NcrGPkgLAkQUb6U5ctablQjbf27ybOu.jpg
@PanPingwin: Wykopki operowały na podstawie informacji jakie miały. Gdyby Michau od początku powiedział o co chodzi, zamiast "usun konto", to problemu by nie było. Skoro wiedział, że sprawa ma drugie dno, mógł to załatwić w prostszy sposób, niż ten sugerujący wykopkom, że @gadu-gadu może mówić prawdę.
P.S. Czesc komentarzy uzytkownika @gadu-gadu zostala usunieta, a szkoda, bo latwiej moglibyscie zrozumiec, ze moj wczesniejszy komentarz byl sluszny.


@m__b: Powinieneś, Jełopo, wyjustować owe wypowiedzi. Ci, którzy nie byli zaznajomieni z użytkownikiem przeczytaliby i obraz zrobiłby się jaśniejszy. A tak powstają takie obrazki i śmieszki z administracji, czasem słuszne zresztą.
@wiktorek_pl: To co zrobił może i jest niemoralne, ale na pewno nie niezgodne z prawem. Tak samo dla mnie niemoralne jest szczucie kogoś sądami paragrafami z dupy i straszenie sprawą sądową (serio, login na stronie społecznościowej jako naruszenie prawa ochronnego na znak towarowy, srsly?). Wszyscy w tej sprawie są siebie warci ;)