Wpis z mikrobloga

@eshape55: usprawiedliwienie ( ͡° ͜ʖ ͡°) znajomy na uczelni ma tylko maca, do pracy nic lepszego :) widziałem jak Photoshop lightroom pracuje niesamowicie na tym. Tej wojny nikt nie wygra. I iOS i Windows :) zawsze zdania bedą podzielone
@szabela: zgadzam się ! nawet tego nie traktuję jak wojnę ! ;-)
Nie jestem po prostu dobrym hmm - targetem dla Apple. Tyle ;)

P.s. Zobacz jaki jestem szczery aż wyznałem jakie apple oferuje dobre stockowe słuchafony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

p.s.2. Ciekawe czy takie kupione osobno , jeśli nigdy nie leżakowały w pudełku z Ajfonem - czy one też grają tak ładnie ? :> trochę #
@eshape55: i pod wrażeniem jestem odwagi :D znajda sie "hejterzy" na tą konwersacje. Coś musiało Cie zrazić. Albo nie trafiłeś z produktem. Tak czy inaczej Apple ma swoje minusy, jak i plusy. Tak samo android. Na flagowych naprawdę fajny sprzęt, miałem s3 lte. Kupno iPhone to dla mnie był strach. Hajsu sporo a nie wiem co bedzie. Póki co - nie mam powodu do narzekania.

Co do słuchawek. Jest sporo podróbek
@eshape55: Kiedyś miałem słuchawki LG douszne, bardzo fajne
Ale należy pamiętać, że słuchawki douszne to słuchawki douszne - gówno. Lepiej mieć porządne słuchawki nauszne
@szabela: no to tez jest skladnik ceny calego telefonu. Sluchawki z mikrofonem moze nie audiofilskie ale dosyc dobre. Bardzo dobra jakosciowo ladowarka (adapter do gniazdka) ktora zapewnia tez lepsza zywotnosc baterii (ipad po 4 latach na oryginalnej baterii trzyma do 130% czasu deklarowanego przez producenta w dniu premiery), kabel dwustronny jeszcze sporo przed wejsciem usb-c, i dobrze wykonany telefon ze specjalnie napisanym do niego zoptymalizowanym systemem i wsparciem na 4-5 lat
@pieczywowewiadrze: zaskoczę bo nie mam 6, czy 5 tylko 4s i jestem mega zadowolony. Przeżył sporo. Pracuje w pyle, kurzu i nie widzę aby to robiło wrażenie na nim. Utopił sie raz w kałuży - wypadł z kieszeni przy upadku. Nie "działał" przez 4godz. Leżał w polarze bo nie byłem w domu. Zrobiłem mu reset bo przycisk głośności nie reagował. Działa bez problemu.
Na czerwiec zmienię albo na 6 albo 5sc
@szabela: njumobile/virginmobile maja za 29/39 plus raty na telefon u autoryzowanego resellera

Umowe masz bezterminowa i mozesz zawsze zmienic na tansza taryfe jak tylko sie cos pojawia z maxymalnie miesiecznym opoznieniem a nie Ze cos tanieje a Ty masz jeszcze 1,5roku umowy i placisz jak za zboZe. A w mm i saturnie sa raty 0% lub raty ileś% u autoryzowanych/premium resellerow