Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Jeśli uwierzycie i przypiszecie mi autorstwo tych paszkwili publikowanych przez IPN, potrzebne będą konsultacje międzynarodowych fachowców i autorytetów .Kolejny raz publicznie oświadczam nie złamano mnie nigdy nie współpracowałem agenteralnie z nikim nigdy w żaden sposób nie doniosłem na nikogo ,nie brałem pieniędzy za tak nikczemne działanie . .
  • 220
@lechwalesa: Panie Wałęsa zamiast oświadczać uroczyście, może prościej byłoby iść do sądu i tam dowieść swojej niewinności? Przecież raz już uznano, że jesteś Pan poszkodowany. A to żebyć Pan zrozumiał: nie pieprz farmazonów Lechu tylko ić do sondu.
@norconia: Ja - Wechterowicz, dziecko za komunę i bym miał rzekomo współpracowac z SB ? No, ale poszło w świat, w internet. Kto chciał uwierzył. Grafolodzy ? Papiery na Wechterowicza się znajdą przecież. Wymyslimy Jemu imię, podrobimy podpis.... Wszystkiego ok :) Wechterowicz
@lechwalesa: Panie Wałęsa komunizm w sumie mnie nie dotyczył urodziłem się w 1974 roku. Jestem osobą apolityczną słucham wszystkich i każda strona polityczna mówi coś mądrego i coś głupiego, każdy polityk obiecuje mniej lub więcej, każda stacja TV czy prasa jest w pewnie sposób stronnicza - chcę przez to napisać, że jestem osobą w bardzo dużym stopniu obiektywną. Ciekawiły mnie opinie o Panu jakie wypowiadał Pan, jakie mówili o Panu inny
@lechwalesa: Dzisiaj rozmawiałem z kolejnym pracownikiem W-4 z tamtych czasów (Feliks Sz.). W wypowiedzi Wałęsy nie wierzą starzy stoczniowcy prawdę mówią Jagielski i Lenarciak i Szyler . W tej sytuacji czy dokumenty SB są prawdziwe to nie ważne. Ważne są szczegóły jakimi operował Wałęsa do SB. Bo o tych szczegółach wiedział tylko on np. ubrania czarnych opasek w dniu 1.05.1971 na pochodzie, stworzenia bojówek, itd. To były rozmowy bez świadków w