Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Jeśli uwierzycie i przypiszecie mi autorstwo tych paszkwili publikowanych przez IPN, potrzebne będą konsultacje międzynarodowych fachowców i autorytetów .Kolejny raz publicznie oświadczam nie złamano mnie nigdy nie współpracowałem agenteralnie z nikim nigdy w żaden sposób nie doniosłem na nikogo ,nie brałem pieniędzy za tak nikczemne działanie . .
  • 220
@mbwwr:

3 Słyszeliście jeszcze, że powiedziano przodkom: "Nie będziesz fałszywie przysięgał", oraz: "Dotrzymasz Panu swoich ślubów". 34 A ja wam mówię, by w ogóle nie przysięgać: ani na niebo, bo jest tronem Boga; 35 ani na ziemię, bo jest podnóżkiem Jego stóp; ani na Jerozolimę, bo jest miastem wielkiego Króla; 36 ani na swoją głowę nie przysięgaj, bo nie możesz nawet jednego włosa uczynić białym lub czarnym. 37 Wasza mowa niech
@lechwalesa: Panie Prezydencie, wygrywał pan regularnie w totolotka czy nie. Inne sprawy nie są ważne. Jeśli by się okazało, że pan wygrywał to musiałbym się zastanowić nad pańską uczciwością bo regularnie w totolotka nie może wygrywać ta sama osoba. Jak z tym fartem było? Proszę napisać, że to nie jest prawda i będę spokojny.
@lechwalesa: Lechu! Nie przejmuj się ujadaniem ludzi o zawistnych sercach, węszących wszędzie zdradę i kondominium niemiecko-rosyjskie. Olej reakcje ludzi, którzy moralnie mogliby Ci czyścić buty i którzy dzisiaj na podstawie niepotwierdzonych kwitów wysłaliby Ciebie z katolicką i patriotyczną "miłością" do kamieniołomów. Olej doktora notariusza, który bezczelnie Ciebie ocenia, poniżając zarówno polską historię jak i swój urząd. Tak jak piszesz: prawda zwycięży. A ci nienawistnicy ciągle poszukują rozumu i przyzwoitości i może