Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Jeśli uwierzycie i przypiszecie mi autorstwo tych paszkwili publikowanych przez IPN, potrzebne będą konsultacje międzynarodowych fachowców i autorytetów .Kolejny raz publicznie oświadczam nie złamano mnie nigdy nie współpracowałem agenteralnie z nikim nigdy w żaden sposób nie doniosłem na nikogo ,nie brałem pieniędzy za tak nikczemne działanie . .
  • 220
@lechwalesa:
Ma Pan moj kredyt zaufania co do tej sprawy z lat 70. Kredyt to jednak nie to samo co gotowka.
Powtarzam jeszcze raz. Tylko prawda moze wyzwolic. Przyznawanie sie dla swietego spokoju jest zle. Jesli bylo cos, walic prawde w oczy. Prawda wyzwala i czyni cie wolnym.

Nie moze byc gorzej dla Pana niz jest teraz. Najgorze za panem. Pomowienia napasci bez pelnego rozeznania sprawy to charakterystyka tej miernoty.Te
@rownowaga:

Nie moze byc gorzej dla Pana niz jest teraz. Najgorze za panem. Pomowienia napasci bez pelnego rozeznania sprawy to charakterystyka tej miernoty.Te kasliwe insekty wokol Pana to nic nie warty szum.

Chore to wszystko i przyciemnia spadek po rowni pochylej tego glupiego i juz skorumpowanego rzadu i jego nieudolnego prezydeta


Zgłaszam multikonto Pana Wałęsy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lechwalesa: Skąd w tobie nienawiść do byłych kolegów z pracy, Lechu? Dlaczego mówisz, że byli nikim i są nikim? Jak do tego doszło, że jesteś skłócony z wszystkimi z pierwszej Solidarności, a zbratałeś się z tym, z którymi walczyłeś? Czy to tylko wysokie mniemanie o sobie, które sprawiło, że bardzo pragnąłeś odciąć się od robotniczego pochodzenia, czy jednak masz jakieś brudy za paznokciami?

Może rzeczywiście nie ty współpracowałeś z SB, ale
No to sie nareszcie Wszyscy dzisiaj doksztalca !!!!

TVP 1

Taśmy z Magdalenki

FILM DOKUMENTALNY Polska 2015 od 12 lat
Reżyseria: Cezary Gmyz

W skrócie: Fragmenty spotkania władz państwowych PRL z przedstawicielami NSZZ 'Solidarność' w Magdalence.
W rozmowach udział wzięli m.in. Czesław Kiszczak, Lech Wałęsa, Lech Kaczyński i Adam Michnik.
Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 25 lutego
dziś
20:35 TVP 1
piątek, 26 lutego
jutro
2:50 TVP 1 (powtórka)
@lechwalesa: Jeśli te autorytety od konsultacji mają tak czystą przeszłość jak Pan, to proszę sobie darować. Nigdy nie była pan dla mnie autorytetem i mimo propagandy nie był Pan dla mnie symbolem upadku komunizmu, ale jego trwania po dziś dzień. Proszę już przestać pisać bzdury bo zaczynam wątpić, czy Pana umysł jest zdrowy. Smród się już ciągnie i będzie leciał do końca Pańskich dni. (ʘʘ)
@lechwalesa: Proszę jasno napisać, czy to Pan podpisał zobowiązanie o współpracy a nie mataczyć "międzynarodowymi autorytetami".

Czy to takie cholernie trudne - "Nie, to nie ja to podpisałem i jest to fałszywka" albo "tak to ja podpisałem"
@zofia-gubala:
To wlasnie problem. Ja nie glosowalem bo uwazam ze elektryk nie powinien byc prezydentem - wylacznie z powodu braku odpowiedniego zrozumienia tej sfery zagadnien.
Ale nikt znaczacy nie chcial sie wystawic. Gdzie ta polska madrosc. Teraz kamienujeciw Walese za wlasna niudolnosc.