Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Jeśli uwierzycie i przypiszecie mi autorstwo tych paszkwili publikowanych przez IPN, potrzebne będą konsultacje międzynarodowych fachowców i autorytetów .Kolejny raz publicznie oświadczam nie złamano mnie nigdy nie współpracowałem agenteralnie z nikim nigdy w żaden sposób nie doniosłem na nikogo ,nie brałem pieniędzy za tak nikczemne działanie . .
  • 220
Minister propagandy Płaszczak informuje że za poprzedniego rządu w 2010 roku godzinie 13:27 Donald Tusk zjadł ciastko zamiast porozmawiać z opozycją o planie Maciorewicza ataku na Rosję w odwecie za katastrofę smoleńską. Z tego właśnie powodu dziś nie można dziś oceniać 100 dni rządu. Minister propagandy obiecał podać następne równie bulwersujące fakty opinii publicznej by mogła ocenić wielkie dokonania rządu Szczudło, który odbywa nocne posiedzenia sejmu by przejąć władzę i wszystkim dokopać.
@napohybelkomunistom: raczej naturalny odruch homo sapiens ;) Członkowie każdej społeczności/grupy/rodziny w naturalny sposób dążą do stworzenia hierarchii ważności i zajęcia w niej jak najwyższej pozycji. W portalach wakich jak wykop (poza kastą Bogów-moderatorów i administratorów, których przy okazji serdecznie pozdrawiam i przesyłam wyrazy uznania dla ich cięzkiej pracy;-) ) użytkownicy próbują określić swoje miejsce w hierarchii poprzez podkreślanie stażu lub innych parametrów - np liczby napisanych postów, itd.
@lechwalesa: Dla L. Wałęsy białe jest czarne a czarne-białe, bo tak by chciał, i chce też zaklinać na swoją prostacką, chłopo-robotniczą modłę innych. Nic z tego. NicPana nie uratuje - donosił Pan i brał za to kase. To są zweryfikowane informajce. to są po prostu fakty. Koniec, kropka, panie Bolek. Przeszłości nie da się odwrócić.
@lechwalesa: anie Lechu, zawsze uważałem, ze z pańską prezydenturą jest coś nie tak.
Jak jest możliwe, aby taki człowiek był Prezydentem europejskiego kraju?
Zwykły polski chłopek-roztropek. Bez szkoły, bez wiedzy, bez przeczytanej książki.
Posiadający chęci i nic więcej. Głaskali Pana w mediach lizusy , jak mogli.
Interpretowali każda głupotę, aby nie raziła.
Tego jednak ugłaskać się nie da.
Powiada Pan o walce z komuną, o swoich osiągnięciach.
Panie, to jak żeś