Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Jeśli uwierzycie i przypiszecie mi autorstwo tych paszkwili publikowanych przez IPN, potrzebne będą konsultacje międzynarodowych fachowców i autorytetów .Kolejny raz publicznie oświadczam nie złamano mnie nigdy nie współpracowałem agenteralnie z nikim nigdy w żaden sposób nie doniosłem na nikogo ,nie brałem pieniędzy za tak nikczemne działanie . .
  • 220
  • Odpowiedz
@roman-nowak312: a ja czytałem ,że parówki tak się przewracają jak samolot od ekspertów z których jeden
sklejał samoloty jak był dzieckiem a drugi zaczerpnął pełną wiedzę będąc pasażerem w samolocie
sami hobbyści ale jak się bierze ponad 20 tys na miesiąc to całkiem niezłe hobby
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Spoko Bolson, tylko najpierw miedzynarodowych fachowcow i autorytetow zalatw do wyjasnienia katastrofy smolenskiej - a raczej zamachu. Myslisz ze jestes wazniejszy niz te prawie 100 osob co zginelo???Nie spieszy sie, najpierw sie zajmiemy Smolenskiem i tuskiem, a pozniej wrocimy do ciebie. I pomyslec, ze caly czas do roku 2016 byla nagonka na prawdziwych patriotow by taki ktos jak ty mogl rozlozyc czerwony dywan staremu i nastepnemu pokoleniu agentow ktorzy
  • Odpowiedz
@pawel-v-este: ale dokopałeś pierwsza najzabawniejsza fałszywka ubecji jest dla ciebie świetością bo tak w biuletunie napisali i ksiądz na ambonie potwierdził... a jaki ksiądz miał pseudonim operacyjny?
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Lechu przecież wiadomo ze będą potrzebne międzynarodowe autorytety, do władzy doszła mafia mająca swe sługi, a i ciemny lud wszystko kupuje. przykro to pisać ale trzeba teraz chwilowo odpuścić zastanowić się, a potem przejść jeszcze raz ale ze wsparciem międzynarodowym teraz w Polsce już wszystko sfałszują bez mrugnięcia i powiedzą, że jest prawdziwe tylko po to aby zadowolić swego führera. Przykro też pisać ale powinien Pan definitywnie pożegnać
  • Odpowiedz
@kryst: hahaha. odezwał się gimbaza :D ty z jego rodziny jesteś zapewne ;D spoko, ja się cieszę z bycia POLAKIEM <3

a jak taki obeznany jesteś i wszystko wiesz, to pomóż mi, pleeaase, zrobić konstrukcję nowego zaworu w iron cadzie.. ja chyba nie dam rady ;D
  • Odpowiedz
@MakaveliTheDon: jak jesteś cienki i nie dasz rady poproś przyjaciół od ruskich onuc to ci pomogą, skoro masz czas zarejestrować się na wykopie by dokopać jednemu z dwóch polskich autorytetów uznanych za granicą ostatniego półwiecza, to wybacz za Polaka nie mogę Ciebie uznać może za wolaka, ale tak naprawdę jesteś sowieckim człowiekiem(homo sovieticus) , doczytaj sobie co to jest i w ogóle w pierwszej kolejności ucz się logiki, samodzielnego myślenia
  • Odpowiedz