Wpis z mikrobloga

@Bartek404: również się zastanawiałem nad tym Btwinem, jeszcze był Canyon Endurace al 6.0 oraz Rose pro sl-2000. Wybór padł na Canyona, którego kupiłem nówkę taniej z wysyłką niż ten Btwin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Qardius: jakim cudem dostałeś taniej od btwina? Mam podobne rozterki ale na korzyść btwina działa Shimano 105 a nie tiagra no i pedały jak jackill wspomniał wyżej.
@Smyle43: model 2015 był w outlecie, miała być zniżka 200zł, ale poprosiłem o ponowne wygenerowanie faktury( nie doszła) w czasie gdy była wyprzedaż -500zł i naliczyło mi zniżkę 615zł. Mogę zdjęcie faktury wysłać ;p
Tribana bałem się kupić ze względu na koła oraz maksymalny udźwig 100kg w który jest wliczony rowerzysta oraz sam rower z wyposażeniem.

Mając do wyboru Tiagra vs 105, bez takiego dylematu jak ja, skłaniał bym się ku
@Bartek404: Moim zdaniem, jeżeli nie będziesz chciał sprzedawać roweru po kilku sezonach, to bierz Ultra700. Canyon da Ci jedynie tyle, że będzie łatwiej go odsprzedać, nic poza tym. Btwin nie ma sobie nic do zarzucenia. Porządny sprzęt, dobrze przemyślany i wykonany i na dobrym osprzęcie. Nie wydaje mi się, aby Canyon dawał coś więcej, niż renomę.