Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: kiczowate te budynki nieprawdaż? Ale to pewnie dlatego że to stare budynki i dlatego nieco trącą... Wygląda jak panorama Wielkiej Huty z widokiem na jakąś lokalna rzeczkę smierdzioszkę w tle;)
A samej wycieczki oczywiście pozytywnie zazdroszczę mam nadzieję że znajdę w ciągu 2-3 lat czas na objazdowkę po zach. wybrzeżu USA
@ja_nie_chcem_ale_muszem: jakie gymnazjum i na paluszkach dałbyś radę policzyć chopie ??? dopiero po przeskoczeniu płotu Stoczni w 1980 bezrobotny robol Lech Wałęsa robiąc tak gupi występek został dostrzeżony przez elity intelektualne Stoczni co same by się nie odważyły i tylko taki gupek Lech Wałęsa mógł poprzez rozśmieszanie komunistów z tym kolorowym długopisem z frędzelkami podpisując ważne pisma porozumienia... śmaiły się media gazety jak gupi Wałęsa się po Gdansku wałęsa... pękały ze
@arumaru: z klozeta żeś wolozł chopie wulgarny... programmer jestem tak sporo więcej niż Ty żyjesz na tym ziemnskim padole co nie masz nic innego chyba do szkolky byś czego naumieć się przygotował był bo już dziecka widzem jak śpieszom...