Wpis z mikrobloga

Mirki, mam spory problem... Jesteśmy z żoną 2 lata po ślubie, od razu zaczęliśmy starać się o dziecko, niedawno nam się udało. To niby jest ta dobra wiadomość. Ale... nie wiedziałem i starałem się to zrobić delikatnie i w końcu zrobiłem - poprosiłem o testy stwierdzające ojcostwo. Skutek: żona nie odzywa się do mnie od 3 tygodni i wyjechała do swojej matki.

Zapytacie po co wyskoczyłem z taką głupią prośbą? Głupie myśli i chęć potwierdzenia wszystkiego na papierze... I do tego fakt, że od kilku mięsięcy pracuje jak sama powiedziała w "dużej korpo z samymi facetami", z którymi zaczęła się integrować, wychodzić na piwo. Sam mam koleżanki w firmie, ale jej "wyjścia" były coraz dłuższe i częstsze...

nie wiem jak to teraz rozegrać...

#zwiazki #kiciochpyta #rozowepaski ##!$%@?
  • 367
sparowane korpoludki których znam są grzeczni.


@oh_cherry: to zgłoś do HRu czy kto tam się tym zajmuje że macie słabe imprezy integracyjne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@borigo91: przecież nie musiał robić ich w PL, poza tym za wiele innych rzeczy grożą różne sankcje a jakoś je ludzie robią.
@KRSS: według mnie związek powinien opierać się przede wszystkim na zaufaniu. Jeśli go brakuje no to kicha. Tak jak napisałam, też bym się wyniosła/wystawiła męża, gdyby mi dziś zadał takie pytanie mimo że dziecko jego. Bo kobieta w ciąży potrzebuje oparcia a nie oskarżeń (tak, to było oskarżenie).
Powiem tak: masz 2 opcje według mnie.
1. Odpuść testy i żyj z niepewnością. Przepraszaj, może w końcu Jej przejdzie, ale nie będzie
@KRSS: a ja nie rozumiem czemu dla spokoju ducha partnera taka kobieta nie zezwoli na testy. W związkach zdarzają się różne rzeczy i trzeba być zaślepionym by wierzyć, że nie ma zdrad i by komuś ufać w 100%. Jeśli ktoś to rozumie to nie obrazi się o lekki brak zaufania w tak ważnej kwestii jak dziecko. Kolego ja Ci powiem, że pewnie to Twój gówniak ale po prostu jej duma nie
@KRSS: zajmie to chwile ale zrob tak. Jak juz bedziecie sie widziec, zachowuj sie niespokojnie, ogladaj za siebie, np kaz jej nagle skrecic w jakas ulice. Jak wejdziesz do sklepu, pros o dowod ze towar ktory kupujesz jest nabyty legalnie przez sklep, szyj sobie ubrania, hoduj warzywa i postaw kamerke na doniczce i budz sie w nocy zeby przegladac monitoring. Wzbudzi to u niej podejrzenia i sie zapyta o co #!$%@?