Wpis z mikrobloga

Mirki, mam spory problem... Jesteśmy z żoną 2 lata po ślubie, od razu zaczęliśmy starać się o dziecko, niedawno nam się udało. To niby jest ta dobra wiadomość. Ale... nie wiedziałem i starałem się to zrobić delikatnie i w końcu zrobiłem - poprosiłem o testy stwierdzające ojcostwo. Skutek: żona nie odzywa się do mnie od 3 tygodni i wyjechała do swojej matki.

Zapytacie po co wyskoczyłem z taką głupią prośbą? Głupie myśli i chęć potwierdzenia wszystkiego na papierze... I do tego fakt, że od kilku mięsięcy pracuje jak sama powiedziała w "dużej korpo z samymi facetami", z którymi zaczęła się integrować, wychodzić na piwo. Sam mam koleżanki w firmie, ale jej "wyjścia" były coraz dłuższe i częstsze...

nie wiem jak to teraz rozegrać...

#zwiazki #kiciochpyta #rozowepaski ##!$%@?
  • 367
  • Odpowiedz
@KRSS: Są możliwe 2 opcje:
- masz rację i uciekła do matki przed słusznymi oskarżeniami, które nie są dla niej wygodne
- nie masz racji, poczuła się urażona i kobieca duma kazała jej się obrazić i wyjechać do matki

Spróbuj się z nią pogodzić, niech wróci do domu. A jak dziecko się urodzi to zbadaj cichaczem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@oh_cherry: Gość otworzył się, powiedział jak wygląda sytuacja z jego punktu widzenia, był szczery a druga strona zamiast chociaż próby zrozumienia to najlepiej foch i ucieczka. To jest chore.
  • Odpowiedz
nie wiem jak to teraz rozegrać...

@KRSS: Trzeba było zrobić testy po kryjomu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szczerość szarością, ale posądzenie o niewierność rozwaliło niejedno małżeństwo.
Teraz spróbuj jakoś załagodzić sprawę, przeproś, powiedz, że miałeś gorszy dzień, że naczytałeś się w internecie historii o zdradzanych facetach i Ci się udzieliło, itp. A potem zrób test bez jej wiedzy. ( ͡ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
Dziecko okaże się nie jego - wygrał pół życia.
Dziecko okaże się jego - przegrał prawdopodobnie małżeństwo. Na własne życzenie oczywiście. W tej sytuacji doradzałbym kobiecie wniesienie o separację, niech się chłop trochę spoci i pokaże, jak bardzo mu zależy.
  • Odpowiedz
@r_dest: W czym? Na czym polega to zakłamanie?
Skąd ty wiesz, jaki ta kobiet ma system wartości, co deklarowała mężowi? #!$%@? wiesz, spekulujesz.
Jeszcze pretensje do kobiety, bo jej facet okazał się niegramotnym ciapą, jeśli chodzi o związki. Bo w sumie to kobiety nie mają uczuć, po co się więc nimi ma gość przejmować.
  • Odpowiedz
@Mysterii: ale za co ma przepraszać.. chciał mieć 100% pewność bo są podstawy do niepewności, a jak żona strzeliła takiego focha że zerwała kontakt i od 3 tyg się nie odzywa to znaczy że zabolało i coś jest na rzeczy. Normalna kobieta, mając już wyniki podała by je mężowi i się zapytała sarkastycznie czy jest teraz happy.
  • Odpowiedz
@oh_cherry: Aha no tak, bo przecież tak jej na mężu i dziecku zależy, że przez takie pytanie i niepewność #!$%@? rozwali związek. Sorry, ale co to jest? Powinna sobie przemyśleć, że chyba coś w jej zachowaniu się mężowi nie podoba, a nie się fochać z dupy. Karyny...
  • Odpowiedz