Wpis z mikrobloga

@Miecz12: Wejdź na popularny portal aukcyjny i wpisz w wyszukiwarkę "Play 800 GB" albo "Play 150 dni".
Ja osobiście mam starter redbullmobile z "Darmowym internetem LTE na 30 dni" - promocję można za darmo włączać co miesiąc, ja tak robię od ponad 2 lat. Warunek: musisz mieć na koncie minimum 30 zł, no i zachowywać ważność połączeń wychodzących. Czyli ja średnio raz na 3 miesiące doładowuję konto za 50 zł,
  • Odpowiedz
@Miecz12: co do parametrów LTE w Playu to bywa z tym różnie, poniżej test sprzed kilku minut - przy czym zwracam uwagę, że jestem aktualnie w małej miejscowości na południu Polski.

W praktyce, zdarzało mi się osiągać wyniki 30Mb/20 Mb przy pingu 30 ms. jakiegoś wielkiego szału nie ma, ale jak na prawie darmową usługę to uważam, że lepiej być nie może.
beerkoff - @Miecz12: co do parametrów LTE w Playu to bywa z tym różnie, poniżej test ...

źródło: comment_S1LTIN8f2ynsGgjVCS9j05Z1YTWHIFYn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Miecz12: Jak mieszkałem w Poznaniu to LTE było moim jedynym łączem w mieszkaniu - nie mogłem sobie pozwolić na podpisanie umowy z ISP na 2 lata (takie były realia rynkowe, mało kto dawał umowę na krótszy okres czasu). Spróbowałem LTE i... jestem bardziej niż zadowolony. Jak się przesiadłem z łącza Neostrady 8/1 Mbit na LTE gdzie średnio miałem 15/5 Mbit to .... banan na twarzy ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@beerkoff: nie no ja tylko tak pytam teoretycznie bo moze kiedys sie przydac, nigdy nie wiadomo, a na razie upc mi wystarcza tym bardziej ze wychodzi tanio i tv w pakiecie jest, a w telefonie 2x300mb od virgin tez mie wystarczy do mirkowania i sporadycznego yt, a jednak za darmo to za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krupier: Pewnie się i da, ale trzeba się trochę nakombinować, prawda ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyli zwroty kosztów w postaci jakichś SMS Premium itp ? Nie chce mi się w to bawić, ale jak masz jakieś ciekawe patenty to podziel się na "forum", zainteresowani na pewno skorzystają.
  • Odpowiedz
@Lysyn: sorki, faktycznie miałem wyłączone PW ( ͡° ʖ̯ ͡°) - ale już jestem. W razie potrzeby atakuj.
Co do tych limitów to w regulaminie promocji, o której pisałem, był limit 100 GB na miesiąc. Przynajmniej w teorii, bo sporo go przekraczałem i nigdy mi się lejek nie włączył. Miałem to przez 2 lata jako podstawowe łącze w Poznaniu - przeżyłem, a dodam, że... moja praca
  • Odpowiedz
Pewnie się i da, ale trzeba się trochę nakombinować, prawda ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@beerkoff: jedynie pilnować by na koncie było 30zł i co miesiąc aktywować pakiet.

Ale teraz już to nie jest możliwe bo nie ma rocznej ważności konta po migracji między taryfami. Więc wyjdzie nieco drożej.
  • Odpowiedz