Wpis z mikrobloga

Po raz kolejny czytam wpis mikra, który skarży się na to, że jego #rozowypasek zrobił mu kompletnie bezsensowną awanturę. Po raz kolejny czytam pod tym postem porady "ekspertów". Że wszystkie kobiety takie są. Że najlepiej być do końca życia stulejką. Albo samcem alfa, który zalicza wszystko, co popadnie i rzuca. Z drugiej strony czytam, jak przedstawicielka płci różowej broni się, że tak stworzyła kobiety natura. I że mają swoje potrzeby. A taki foch i awantura to normalna sprawa. I trzeba zrozumieć. Przytulić. A najlepiej przeprosić za nic.

Zrozumcie to: GŁUPOTA NIE MA PŁCI

Jeśli twój różowy robi ci kolejną awanturę o nic, to nie dlatego, że jest kobietą, ale dlatego, że jest idiotką.
Jeśli twój niebieski traktuje cię przy znajomych jak śmiecia, to nie dlatego, że jest samcem alfa, ale dlatego, że sam jest śmieciem.

Żaden ze mnie ekspert od związków. Jestem po ślubie ledwo 5 lat. Ale ani sekundy nie żałowałem swojej decyzji, a o 99,9% "inb", które rzekomo odwalają różowe paski mogłem przeczytać jedynie na wykopie, bo napewno ich nie doświadczyłem.

Na świecie jest wystarczająco dużo dobrych różowych i niebieskich. Życie jest za krótkie, aby zawracać sobie głowę idiotami. Pozwólcie tym drugim parować się ze sobą nawzajem. Wszyscy na tym skorzystają.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lazer: ja swojej nie robię wyrzutów o nic, jedynie się wkurzam na to, że ona się wkurza o głupoty;p
Skoro chodzi tu o częstotliwość, to przyznajesz, że każda baba jest popierdzielona, tylko niektóre to okazują częściej a inne rzadziej?
A powiązanie z urodą jak najbardziej istnieje - każdy człowiek ma jakiś tam poziom testosteronu. Jak jakaś laska ma go trochę więcej niz przeciętna dziewczyna, to po pierwsze jest bardziej logiczna,
  • Odpowiedz
@looongier: możnaby dywagować nad tym, czy to czasem nie jest tak że brzydkie dziewczyny po prostu muszą być w czymś interesujące skoro wygląd im nie wyszedł - a więc są towarzyskie, da się z nimi pogadać itd, ukrywają swoje #!$%@? bo wtedy już nie miałyby nic :P
ale jest za późno na myślenie
  • Odpowiedz
@looongier: strasznie upraszczasz. Niektórzy faceci też tak twierdzą o sobie, ale - co więcej - wydaje mi się, że generalnie mniej chętnie się do tego przyznają. Może to i dobrze, w końcu żadne to usprawiedliwienie.
  • Odpowiedz
@lazer: ale ja nie mówię, że dziewczyny z wyższym poziomem testosteronu są brzydsze - po prostu mogą być nieco bardziej męskie z wyglądu, a to różnica. A to że brzydkie dziewczyny aby być atrakcyjniejsze na rynku, muszą się nauczyć bycia miłymi i mądrymi, to już inna sprawa;)
@Kangel: no fakt, trochę upraszczam, aczkolwiek znam masę facetów, którzy potrafią się spiąć i nie dać po sobie poznać jakie emocje
  • Odpowiedz
@Mayki44: ( @MaIutkiCzlowiek i inni zainteresowani pogłębieniem tematu)

#rozowypasek zrobił mu kompletnie bezsensowną awanturę. Po raz kolejny czytam pod tym postem porady "ekspertów". Że wszystkie kobiety takie są.

To oczywiście nieprawda. OK: praktycznie na pewno istnieje pozytywna korelacja pomiędzy pewnymi cechami a płcią. Tj. bardzo wiele kobiet, być może prawie wszystkie, jest powiązanych takimi elementami dynamiki socjalnej, które znacznie, znacznie rzadziej dotyczą mężczyzn. Ale to raczej elementy typu nastawienie do friendzone, pożądanych cech u partnera, generowanie shit testów i tak dalej.

Nie zalicza się do nich bycie debilem. Na pewno i z całą pewnością nie jest nawet tak, że wszystkie kobiety są niestabilne emocjonalnie, słabe psychicznie etc. Mam nadzieję, że nie jestem jedyną osobą na świecie, która zna kobiety praktycznie całkowicie pozbawione
  • Odpowiedz
One nie są logiczne tylko kierują się uczuciami, a te mają porąbane. Sam kiedyś zobaczysz...


@looongier: ale ja nigdzie nie napisałem, że tak nie jest. Kobiety tak mają, że czasami reagują zbyt emocjonalnie, albo rozpłaczą się (wydawałoby się) bez powodu. Na pewno nie są za to takie jak opisuje je Mirko xD Uwierz mi, że tzw. "kobiecą naturę", znam bardzo dobrze i może właśnie dlatego nie robię z tego wielkiego
  • Odpowiedz
  • 0
@feniks_pn: Nie zrobiła inby, to był żart, ale rzeczywiście się pomyliłem, co do liczby lat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@looongier: Nigdzie nie napisałem, że jest idealna. A kobiecego wdzięku ma dużo. Chciałem tylko zwrócić uwagę, że robienie awantur o byle co nie jest kwestią płci, ale charakteru. Lub jego braku. Uwierz mi, znam damskie "ksienrzniczki" i męskie "ksienrzniczki". I od takich ludzi staram się
  • Odpowiedz
Jestem po ślubie ledwo 5 lat. Ale ani sekundy nie żałowałem swojej decyzji, a o 99,9% "inb", które rzekomo odwalają różowe paski mogłem przeczytać jedynie na wykopie, bo napewno ich nie doświadczyłem.


@Mayki44: w takim razie gratulacje. Żyj pełnią życia i ciesz się z niego, bo niewielu ludzi ma tyle szczęścia co Ty.
  • Odpowiedz
@feniks_pn: rzecz w tym, że każdy człowiek czasami wścieknie się o nic - bywa, że głupoty są katalizatorem złości, która w sumie ma zupełnie inne podłoże. Ale co innego, jak się komuś zdarza raz na przysłowiowy ruski rok, a co innego jak takie zachowanie jest regułą...
  • Odpowiedz