Wpis z mikrobloga

Po raz kolejny czytam wpis mikra, który skarży się na to, że jego #rozowypasek zrobił mu kompletnie bezsensowną awanturę. Po raz kolejny czytam pod tym postem porady "ekspertów". Że wszystkie kobiety takie są. Że najlepiej być do końca życia stulejką. Albo samcem alfa, który zalicza wszystko, co popadnie i rzuca. Z drugiej strony czytam, jak przedstawicielka płci różowej broni się, że tak stworzyła kobiety natura. I że mają swoje potrzeby. A taki foch i awantura to normalna sprawa. I trzeba zrozumieć. Przytulić. A najlepiej przeprosić za nic.

Zrozumcie to: GŁUPOTA NIE MA PŁCI

Jeśli twój różowy robi ci kolejną awanturę o nic, to nie dlatego, że jest kobietą, ale dlatego, że jest idiotką.
Jeśli twój niebieski traktuje cię przy znajomych jak śmiecia, to nie dlatego, że jest samcem alfa, ale dlatego, że sam jest śmieciem.

Żaden ze mnie ekspert od związków. Jestem po ślubie ledwo 5 lat. Ale ani sekundy nie żałowałem swojej decyzji, a o 99,9% "inb", które rzekomo odwalają różowe paski mogłem przeczytać jedynie na wykopie, bo napewno ich nie doświadczyłem.

Na świecie jest wystarczająco dużo dobrych różowych i niebieskich. Życie jest za krótkie, aby zawracać sobie głowę idiotami. Pozwólcie tym drugim parować się ze sobą nawzajem. Wszyscy na tym skorzystają.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 55
  • Odpowiedz
@abcde: aaa myślałem że chodzi o jakiś konkretny wpis

to polecam @Mayki44 i innym odwiedzić redditowe /r/relationships tam jest to samo tyle że 100x więcej i 100x większe gównoburze normalnie jakbyście czytali Życie Na Gorąco albo Chwila Dla Ciebie tylko że bardziej

na wykopie rozkręciliście #zwiazki i to samo się robi ale na razie 1/100 z /r/relationships xD

w pewnym sensie na reddicie to z tego subreddita
  • Odpowiedz
@Mayki44: Co racja to racja, a co do dat i spania na kanapie to tylko świadczy o tym, że masz normalnego różowego. Ja z moim coś koło 7-8 lat, ale oboje mamy zdanie, że na uj nam ten ślub, jak któreś z nas zmieni zdanie to czemu nie.
  • Odpowiedz
@Mayki44: Popieram w 100%! Sam wcześniej w to nie wierzyłem, dopóki nie poznałem kobiety, z która teraz jestem. Żadnych kłótni ani fochów, jest wręcz idealnie.
Dogadujemy się zawsze, mimo iż często mamy inne zdanie na dany temat. No po prostu coś pięknego! Poletzam ten stan, 10/10
  • Odpowiedz
@feniks_pn: o czym ty mówisz?
@Mayki44: na wykopie od zawsze same samce alfa, nie przetłumaczysz, jak masz żonę albo dziewczynę od dłuższego czasu to po prostu jesteś ciotą która nie mogła znaleźć innej, należy ruchać całe życie dwudziestki, jeździć po świecie, być programistą i zarabiać co najmniej 15 k, inaczej jesteś przegrywem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wypok nie toleruje szarości, tutaj albo stuleja bez
  • Odpowiedz
@geuze: młody jesteś, życia nie znasz. Baby to baby i biologii nie oszukasz - prędzej czy później wypłynie ich prawdziwa natura. One nie są logiczne tylko kierują się uczuciami, a te mają porąbane. Sam kiedyś zobaczysz...
Jak laska jest logiczna i nie robi inb to znaczy, że jest babochłopem, a nie wiem czy tego chcesz. Chciałbym poznać tę niby idealną laskę @Mayki44. Na 99% ma tyle wdzięku co
  • Odpowiedz
@looongier: jak dziewczyna nie robi awantur o to, że oboje nie pamiętają kiedy się zeszli albo o to, ze nie domywa szklanek octem to jest z automatu brzydka?
  • Odpowiedz
@looongier: ale ja mam wrażenie ze tutaj chodzi o robienie takich inb bez przerwy i o na prawdę durne rzeczy
wiadomo że każdemu czy to facetowi czy kobiecie zdarza się robić wyrzuty o jakąś blachostke bo czesto w tej blachostce ukryte jest sporo innych wyrzutów, ale właśnie częstotliwość jest chyba tutaj problemem
równowaga i umiejętność rozmowy - to powinno być w związku, a różowe które nie potrafią normalnie się dogadać
  • Odpowiedz
@Mayki44: i jeszcze to tłumaczenie się, u kobiet te "hormony", stąd pretensje z dupy, u facetów "no wiesz, testosteron", dlatego czasami lubią po prostu komuś przywalić. To nas chyba od pozostałych zwierząt różni, że potrafimy opanować instynkt, nie? :P
  • Odpowiedz