Wpis z mikrobloga

Po raz kolejny czytam wpis mikra, który skarży się na to, że jego #rozowypasek zrobił mu kompletnie bezsensowną awanturę. Po raz kolejny czytam pod tym postem porady "ekspertów". Że wszystkie kobiety takie są. Że najlepiej być do końca życia stulejką. Albo samcem alfa, który zalicza wszystko, co popadnie i rzuca. Z drugiej strony czytam, jak przedstawicielka płci różowej broni się, że tak stworzyła kobiety natura. I że mają swoje potrzeby. A taki foch i awantura to normalna sprawa. I trzeba zrozumieć. Przytulić. A najlepiej przeprosić za nic.

Zrozumcie to: GŁUPOTA NIE MA PŁCI

Jeśli twój różowy robi ci kolejną awanturę o nic, to nie dlatego, że jest kobietą, ale dlatego, że jest idiotką.
Jeśli twój niebieski traktuje cię przy znajomych jak śmiecia, to nie dlatego, że jest samcem alfa, ale dlatego, że sam jest śmieciem.

Żaden ze mnie ekspert od związków. Jestem po ślubie ledwo 5 lat. Ale ani sekundy nie żałowałem swojej decyzji, a o 99,9% "inb", które rzekomo odwalają różowe paski mogłem przeczytać jedynie na wykopie, bo napewno ich nie doświadczyłem.

Na świecie jest wystarczająco dużo dobrych różowych i niebieskich. Życie jest za krótkie, aby zawracać sobie głowę idiotami. Pozwólcie tym drugim parować się ze sobą nawzajem. Wszyscy na tym skorzystają.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 55
  • Odpowiedz
  • 418
EDIT: Okazało się, że jestem po ślubie jednak 4 lata. I wcale nie muszę spać z tego powodu na tapczanie w salonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mayki44: Bardzo dobrze powiedziane, jak ktoś przejawia objawy #!$%@? i nie zanosi się na poprawę, to nie ma co się męczyć i w tym tkwić. Jest wiele ciekawych, normalnych osób, a my na tą właściwą na pewno trafimy z czasem i nic na siłę. Najważniejsze to inwestować w siebie, a przy okazji znajdziemy kogoś fajnego.
  • Odpowiedz
@Mayki44: my z żoną przed ślubem zastanawialiśmy się razem ile czasu już jesteśmy razem i nie mogliśmy się doliczyć xD Podpisuję się obiema rękami i nogami pod tym co napisałeś. Problem w tym, że o swoich związkach zadowoleni ze swojego życia ludzie nie trąbią na lewo i prawo.

Gdybym miał się żenić z kobietą, na którą bym ciągle narzekał i jeszcze żalił się jakimś anonom-stulejarzom to naprawdę nisko bym upadł...
  • Odpowiedz
@Mayki44: dokładnie, pomijając fakt, że większość z tych opowiadań na wykopie są na swój sposób pokolorowane, a zhiperbolizowane wyroki wykopków jak cały "social justice" powinny być tępione.
  • Odpowiedz
Po raz kolejny czytam pod tym postem porady "ekspertów". Że wszystkie kobiety takie są. Że najlepiej być do końca życia stulejką. Albo samcem alfa, który zalicza wszystko, co popadnie i rzuca


@Mayki44: Czego się spodziewałeś po bandzie zakompleksionych idiotów, których guru jest taki sam półgłówek, który chwali się na stronce ze śmiesznymi obrazkami, że tej lizał, tamtej lizał, a z tamtą się przespał?
  • Odpowiedz
@Mayki44: mirku, jesteś moim blaskiem słońca pośród mroków trybu nocnego, dawno nie słyszalem nic mądrzejszego, pozdrowienia dla ciebie i twojego różowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz