Wpis z mikrobloga

@Drahearys: Żona do męża:
- Idź kupić bułki.
- Ile mam kupić?
- No nie wiem, tyle kup, żeby starczyło na kolację i śniadanie.
Mąż zirytowanym głosem:
- Jak kupię za mało albo za dużo, to znów będzie awantura. Powiedz, ile
  • Odpowiedz
@Drahearys:
Hans wchodzi do baraków w obozie w którym dowodzi i pyta swojego oficera:
- Ile ważą średnio Żydzi
- 50 kg - odpowiada oficer
- Za dużo. Odchudzić! - rozkazuje Hans
Po miesiącu Hans wraca
  • Odpowiedz
@Drahearys:

Facet zobaczył na ulicy kobietę z idealnymi piersiami. Podbiegł do niej i spytał się:
-Czy dasz mi jedną ugryźć za stówę?
-Wal się pan!
-To może
  • Odpowiedz
@Drahearys: Wraca mąż do domu z roboty i woła do żony na klatce schodowej,
będąc na dole a żona na górze:
Gośka co na obiad!??
A żona w tym momencie z drugiego piętra zaczyna zjeżdżać po poręczy i mówi :
Właśnie Ci pieroga odgrzewam
  • Odpowiedz
@Drahearys: Mąż zabrał żonę na pierwszą w jej życiu partię golfa. Oczywiście pierwsze uderzenie żony w piłeczkę i... okno stojącego obok pola golfowego domku zostaje rozbite. Mąż trochę się zdenerwował:
- Mówiłem żebyś uważała a teraz trzeba będzie tam iść przepraszać i może nawet zapłacić.
Tak więc golfiści idą do domku i pukają w jego drzwi. Dochodzi ich ze środka miły głos mężczyzny:
- Proszę wejść.
Po wejściu zauważają w domku: zbite kawałki szyby, rozbitą starą wazę i siedzącego na kanapie kolesia.
  • Odpowiedz
@Drahearys: Zbliżają się Święta, lecz w rodzinie Jasia się nie przelewa. Zdesperowany Jasio pisze list do sw. Mikołaja. "Drogi sw. Mikołaju jestem bardzo biedny ale chciałbym dostać na gwiazdkę klocki lego, piłkę i kolejkę elektryczna."
Panie na poczcie nie bardzo wiedza co zrobić z tym listem, gdyż Jasio nie napisał adresu do Mikołaja. Postanawiają przeczytać list, tak się wzruszają losem biednego Jasia, że postanawiają spełnić jego życzenia. Jednak pracownice poczty
  • Odpowiedz
@Drahearys: W celi siedzą razem: g--------l, z----l, p-----l, gerontofil, s-----a, nekrofil i masochista.
G--------l:
- Eh, zgwałciłoby się kogoś.
Zooofil:
- Kotka na
  • Odpowiedz