Wpis z mikrobloga

@Jendrasss: bo akurat potrafisz gotować? xD

no to wymyślmy jakiś nowy standard męskości xD może się na niego nie załapiesz

jakby ktoś napisał, że "prawdziwy facet nie wstawia wilków i księżyca w awatar" to byś bóldupił

Ile to już czytaliśmy, że prawdziwy facet:
-ma prawo jazdy
-umie gotować
-zaczyna się od 1,8 m
-ma tak a tak dużego
-nigdy nie uderzy płci przeciwnej
-da się naciągnąć różowemu na wszystko
-nie nosi
@blondeblossom: dla mnie definicja "potrafi gotować" znaczy, że zrobi dobry obiad itp. Ja nie umiem gotować kompletnie, ale mam w sumie w #!$%@? czyjąś opinię, czy jestem z tego powodu #!$%@? czy nie XD. potrafię spalić nawet jajecznice i w sumie mam to w dupie. Z głodu nie umre, a do szczęścia mi to potrzebne nie jest.
@Songox25: jeśli jest to coś nieskomplikowanego, co bardziej opłaca się zrobić samemu, to tak. Od razu uprzedzę Twoje następne pytania, jeśli będę musiał wnieść lodówkę na trzecie piętro to poproszę kogoś o pomoc, a jeśli coś mi się #!$%@? w telewizorze to zadzwonię do serwisu.
jeśli jest to coś nieskomplikowanego, co bardziej opłaca się zrobić samemu, to tak. Od razu uprzedzę Twoje następne pytania, jeśli będę musiał wnieść lodówkę na trzecie piętro to poproszę kogoś o pomoc, a jeśli coś mi się #!$%@? w telewizorze to zadzwonię do serwisu.


@WlasciwosciBetonu: To czemu wmawiasz innym brak męskości jeśli na przykład jedzą w restauracjach?