Wpis z mikrobloga

@Jendrasss: bo akurat potrafisz gotować? xD

no to wymyślmy jakiś nowy standard męskości xD może się na niego nie załapiesz

jakby ktoś napisał, że "prawdziwy facet nie wstawia wilków i księżyca w awatar" to byś
  • Odpowiedz
@kabriott: dolny kadr narysowałem jakiś miesiąc temu i odnosił się do innego rakowego postu "prawdziwy facet nie wygląda jak p---a", było w gorących

beka z wszystkich lamusów, którzy g---o znaczą, a próbują wyznaczać standardy
  • Odpowiedz
@blondeblossom: dla mnie definicja "potrafi gotować" znaczy, że zrobi dobry obiad itp. Ja nie umiem gotować kompletnie, ale mam w sumie w chuju czyjąś opinię, czy jestem z tego powodu p---a czy nie XD. potrafię spalić nawet jajecznice i w sumie mam to w dupie. Z głodu nie umre, a do szczęścia mi to potrzebne nie jest.
  • Odpowiedz
@Wykopus_Mirkus_Rex: Stwierdzenia "jak nie umiesz czegośtam to jesteś p---a" faktycznie są głupie ale faktem jest że jak koleś ma 2 lewe ręce do wszystkiego to męskości mu to nie dodaje. Nikt nie chce mieć w domu nieporadnego dziecka w ciele dorosłego faceta.
  • Odpowiedz
@Songox25: jeśli jest to coś nieskomplikowanego, co bardziej opłaca się zrobić samemu, to tak. Od razu uprzedzę Twoje następne pytania, jeśli będę musiał wnieść lodówkę na trzecie piętro to poproszę kogoś o pomoc, a jeśli coś mi się s-------i w telewizorze to zadzwonię do serwisu.
  • Odpowiedz
jeśli jest to coś nieskomplikowanego, co bardziej opłaca się zrobić samemu, to tak. Od razu uprzedzę Twoje następne pytania, jeśli będę musiał wnieść lodówkę na trzecie piętro to poproszę kogoś o pomoc, a jeśli coś mi się s-------i w telewizorze to zadzwonię do serwisu.


@WlasciwosciBetonu: To czemu wmawiasz innym brak męskości jeśli na przykład jedzą w restauracjach?
  • Odpowiedz