Aktywne Wpisy
wlamsiedomozgu +683
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz
Siema mirki i mirabelki. Nigdy nie prosilem o pomoc, moze nikt tego nie zobaczy, ale sprobuje. Wczoraj w nocy starszej rodzince z mojej miejscowosci splonal dach nad glowa. Na szczescie uratowali sie z pozaru, ale dom... zreszta widac na zdjeciach. 10 zastepow strazy pozarnej walczylo od 2 w nocy do poznych godzin porannych. To dobrzy, uczciwi, ciezko pracujacy ludzie, znam ich osobiscie. Zbiorke zalozyl ich ziec. Prosze pomozcie plusujac, wykopujac znalezisko, oraz wplacajac chociaz symboliczne kwoty.
Link do znaleziska:
https://wykop.pl/link/7558449/pozar-domu-w-kielczy-prosba-o-wsparcie-dla-starszej-rodziny/
Link do zdjec z akcji oraz po niej:
Link do znaleziska:
https://wykop.pl/link/7558449/pozar-domu-w-kielczy-prosba-o-wsparcie-dla-starszej-rodziny/
Link do zdjec z akcji oraz po niej:
źródło: temp_file3728722065469174264
Pobierz



źródło: comment_LaWF6gmcoIm0aI1xMapjWqHUv0wYgHIU.jpg
PobierzWygląda jak typowa feministka - gruba, kolczyk, okulary, farbowane włosy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_nCyivSXrHAFRZUeqmwWdQaei6nYIjiTg.jpg
Pobierzźródło: comment_NWjnxCFEMRYBFEdpIc5LZZKG0m8TFSnD.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
podniebienne rozkosze zostawię jednak tym, którzy chcą zejść na miażdżycę albo zawał. Większość ludzi nie je zdrowo, bo co ludzie powiedzą, tylko dla, uwaga uwaga!, lepszego zdrowia i samopoczucia.
A co do reszty to chodzi tez ze przy calej reszcie stylu tej pani koszulka zabawnie wyglada
źródło: comment_HzRgDRee6cQokpQYTi43yaFAujzoUya3.jpg
Pobierzuwaga, to teraz opowiem Ci jak to wyglada w praktyce:
grube laski daja jak leci, bo ciesza sie, ze ktokolwiek na nie spojrzal. pasjonatow grubych nie jest az tak duzo, po prostu sa one latwo dostepne. o dietetyce nie masz zielonego pojecia, bo mozna jesc do pelna i to co sie lubi a przy tym miec naprawde swietna sylwetke - niezaleznie od plci, wieku czy predyspozycji.
mam jakas
Komentarz usunięty przez autora
Bycie grubym albo otyłym jest obiektywnie złe.
Wez lepiej wroc do nabijania sie z krula xD