Wpis z mikrobloga

Warto być miłym dla ludzi...

Sytuacja miała miejsce 45 min temu. Podjeżdżam na ulubiona stację benzynową bo akurat gaz mi się skończył.
Mimo wielu dystrybutorów wszystkie miejsca zajęte, co jest normalne o tej porze, ale dystrybutor do gazu stoi
z rogu stacji i można z niego korzystać nawet jak ktoś tankuje od razu obok.

Spokojnie manewruje, cofam, aby zająć odpowiednie miejsce. Wychodzę z samochodu aby podłączyć pistolet do Tankowania
i się zaczyna:

- Kobieta (chciała zacząć tankować z dystrybutora obok): Dlaczego Pan tak blisko podjechał??
- Ja: Jest miejsce, oboje się zmieścimy.
- K: ale ja nie wyjadę! (Star z naczepą wymanewrował by bez większego problemu)
- J: Przepraszam, ale tutaj jest ponad metr do manewru, po za tym pani zaczyna dopiero tankować tak jak ja próbuje.
- K: Proszę mi stad odjechać!

Dalej już olałem konwersacje, bo stwierdziłem, że nie ma sensu psuć sobie wieczoru oraz zacząłem tankować.
Kobieta poszarpała się z wlewem, cały czas coś gdacząc i rozpoczęła tankowanie. Jakie było moje zdziwienie
gdy zobaczyłem kolor pistoletu do tankowania. Trochę nie dowierzałem, że zabrała zielony, a na klapce widniał
duży napis "DIESEL". Dla upewnienia się, ogarnąłem wzrokiem samochód i faktycznie oznaczenia były dCi.

Tankowała długo, a z każdą kroplą ładowały się moje baterie... szczególnie ze tablice były z baaardzo daleka.

Warto być miłym dla ludzi... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ogon601 - Warto być miłym dla ludzi...

Sytuacja miała miejsce 45 min temu. Podjeżd...

źródło: comment_wJ6SCgrfxPZd16wpIp3oz6lSOwCk2M8E.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@ogon601: Nie oceniam ale teraz pomyśl co by się działo w jej głowie gdybyś dla świętego spokoju przeprosił, powiedział że postarasz się szybko odjechać i przy okazji zwrócił jej uwagę że leje złe paliwo. Świata byś tym nie zbawił ale z pewnością zrobił coś czego się nie spodziewała.
  • Odpowiedz
@ogon601: serio, sprawia ci przyjemność myśl o tym że babka będzie miała problem? jezu, nie ogarniam ludzkiej natury...
nie wyobrażam sobie być w sytuacji takiej jak twoja i nie powiedzieć jej że źle tankuje, czułabym się jak ostatnia szmata.
  • Odpowiedz