Wpis z mikrobloga

Warto być miłym dla ludzi...

Sytuacja miała miejsce 45 min temu. Podjeżdżam na ulubiona stację benzynową bo akurat gaz mi się skończył.
Mimo wielu dystrybutorów wszystkie miejsca zajęte, co jest normalne o tej porze, ale dystrybutor do gazu stoi
z rogu stacji i można z niego korzystać nawet jak ktoś tankuje od razu obok.

Spokojnie manewruje, cofam, aby zająć odpowiednie miejsce. Wychodzę z samochodu aby podłączyć pistolet do Tankowania
i się zaczyna:

- Kobieta (chciała zacząć tankować z dystrybutora obok): Dlaczego Pan tak blisko podjechał??
- Ja: Jest miejsce, oboje się zmieścimy.
- K: ale ja nie wyjadę! (Star z naczepą wymanewrował by bez większego problemu)
- J: Przepraszam, ale tutaj jest ponad metr do manewru, po za tym pani zaczyna dopiero tankować tak jak ja próbuje.
- K: Proszę mi stad odjechać!

Dalej już olałem konwersacje, bo stwierdziłem, że nie ma sensu psuć sobie wieczoru oraz zacząłem tankować.
Kobieta poszarpała się z wlewem, cały czas coś gdacząc i rozpoczęła tankowanie. Jakie było moje zdziwienie
gdy zobaczyłem kolor pistoletu do tankowania. Trochę nie dowierzałem, że zabrała zielony, a na klapce widniał
duży napis "DIESEL". Dla upewnienia się, ogarnąłem wzrokiem samochód i faktycznie oznaczenia były dCi.

Tankowała długo, a z każdą kroplą ładowały się moje baterie... szczególnie ze tablice były z baaardzo daleka.

Warto być miłym dla ludzi... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ogon601 - Warto być miłym dla ludzi...

Sytuacja miała miejsce 45 min temu. Podjeżd...

źródło: comment_wJ6SCgrfxPZd16wpIp3oz6lSOwCk2M8E.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czyli kobieta bała się że nie wyjedzie, przesadziła z reakcją, i z tego powodu nie powiedziałeś jej że źle tankuje? Nie szanuje


@Magromo: A co to, kobiety nie są nagle odpowiedzialne za swoje słowo? Poza tym czemu miałby jej mówić, że źle tankuje? Nie ma obowiązku uprzejmości, i jeżeli ktoś zachowuje się jak buc, to ignorowanie go jest najlepszym wyjściem moim zdaniem.
  • Odpowiedz
@ogon601: rozumiem Twoje zdenerwowanie na babkę, bo w sumie roszczeniowa postawa jest godna potępienia, ale mogłeś jej powiedzieć chociaż coś w stylu:

w-------ś mnie, ale lejesz nie to, co trzeba
  • Odpowiedz
Co wy nagle tacy mili? Baba z tych roszczeniowych suk, a tu gość ma jej jeszcze pomagać? WTF?! Już nie pamiętacie? To ten rodzaj babsztyla, który o-------a cię i podchodzi jak do psa, jeśli jesteśmy jego podwładnym (czyt. ona jest klientem). Jakby POPROSIŁA i powiedziała że ma problem, to ok, a tak niech ginie w swojej głupocie. Wcale mi jej nie żal
K.....y - Co wy nagle tacy mili? Baba z tych roszczeniowych suk, a tu gość ma jej jes...

źródło: comment_8lZHJZcKV69FjiNGj1dI91HrgcPFcJLM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Promymir: jeszcze jej powinien minetę strzelić i przeprosić, że żyje...no k---a, z jakiej planety spadłeś i gdzie żyjesz? jak ktoś zaczyna do ciebie w chamski sposób to znaczy, że jest burakiem albo ma zły dzień i g---o z tym możesz zrobić. OP bardzo dobrze się zachował. o--------a babie to niech się potem martwi.

takie zachowanie jakie opisałeś("jak p---a") przyczynia się tylko do tego, że następnym razem takie babsko zrobi dokładnie
  • Odpowiedz