Wpis z mikrobloga

To #!$%@? uczucie, kiedy podrywasz laskę, dobrze wam się gada, stalkujesz ją na necie, znajdujesz zdjęcia z pierdyliarda wycieczek i wypadów, z kilkunastoma różnymi ludźmi, robiąc setki rzeczy, jeżdżenie skuterem wodnym po Adriatyku, medytowanie z mnichami z Tybetu, głaskanie surykatek pod Kilimandżaro, ujeżdżanie lam w Peru na trasie do Macchu Picchu i #!$%@? wie co jeszcze...

i orientujesz się że sam możesz pochwalić się jedynie zwiedzaniem Sandomierza albo Mazur, a najlepiej wypoczywasz z książką lub padem w ręce w swojej chacie.

I wtedy zaczynasz rozkminiać, czy to aby ta liga ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#podrywajzwykopem #wiecejnietagujebonocna #rozowepaski
  • 62
Tak, bo na pewno to, czy ktoś ile podróżuje, ilu ma znajomych, albo hajsu, wyznacza ligę.

Najważniejsze jest dopasowanie na innych poziomach a nie totalnych płyciznach

@drapieszny_jak_lef: Akurat dopasowanie w kwestii podróży i poznawania nowych ludzi ma dosyć spore znaczenie. Jak sobie wyobrażasz udany związek, w którym jedno chce zwiedzać świat i bawić się, a drugie jest kanapowcem i po pracy woli mieć raczej spokój? Zakładając oczywiście, że mówimy o postawie
Tak, bo na pewno to, czy ktoś ile podróżuje, ilu ma znajomych, albo hajsu, wyznacza ligę.

No #!$%@? chyba nie.

Najważniejsze jest dopasowanie na innych poziomach a nie totalnych płyciznach.


@drapieszny_jak_lef: Przecież to jak ktoś spędza czas wolny jest właściwie wyznacznikiem charakteru, a Ty to nazywasz "totalną płycizną"! Jeśli koleś w czasie wolnym woli posiedzieć z padem w łapie, a laska woli wyjść na spacer to takich taki związek jest już
@Sojerr: i o to chodzi - nie trzeba być takimi samymi ludźmi z tymi samymi zainteresowaniami żeby być razem! To daje szanse: można sie od siebie uczyć nowych rzeczy, pokazywać drugiej osobie coś nowego. Po obu stronach. Naucz starego kota nowych sztuczek.
dobrze wam się gada


@Sojerr: to dziwne że dobrze wam się gada skoro ty:

możesz pochwalić się jedynie zwiedzaniem Sandomierza albo Mazur, a najlepiej wypoczywasz z książką lub padem w ręce w swojej chacie.
@Sojerr: @Tarec: @kam1l:

jestem w identycznej sytuacji. Ja 28 lvl, praca jak praca, źle nie jest, ale na szaleństwa nie mogę sobie pozwolić. Wynajmuję mieszkanie, mam czternastoletnią Corollę i kompa.

I teraz hit: poznałem dziewczynę z Toronto o polskich korzeniach, bogaci rodzice lekarze wysłali ją na studia do PL. Ona 21 lvl, seksbomba, zawsze gania za nią wianuszek facetów, mieszka w olbrzymim apartamencie w centrum miasta (oczywiście kupionym przez