Wpis z mikrobloga

JEST PRACA!! Opłacone relokacja itp. Wyskoczyło na #linkedin więc się dzielę.
"Hi! I'm looking for team of 10 Java Developers form Poland interested in foreign contract. I can offer you 1 year contract in London, great project in travel and retail domain (largest hybris deal in 2015 in Europe) and 2 weeks startup training on Hybris. We will help you in location! We require minimmum 3-4 years professional experience in Java, Spring and Hibernate. Hybris nice to have. English fluent. Start: 01 May, 2016 For more details: karolina.sobczak@britenet.com.pl"

#it #programowanie #programistaza15k #praca #java #spring #hibernate #emigrujzwykopem #uk
  • 18
@trustME: @CebulowaKochanka: Ja tu nie narzekam, ze wklejasz oferte pracy, spoko. Tylko akurat jezeli jestes programista, to nie potrzebujesz takiej pomocy. Ofert jest od za***a. Wszedzie. ;)

Przez spam mam na mysli kazda oferte, ktora headhunter ci wkleja, bo zobaczyl na profilu tag java, a on sam ma taki tag w ofercie od klienta, itd. To jest po prostu kopiuj-wklej czyli spam.
Ja poszedlem do irlandzkiej firmy z ktorej pani
@trustME: w UK bardzo ciężko spotkać ofertę bez podanych widełek, jak ich nie ma to znaczy że chcą cię wyruchać. sory, nie bierz. a takich ofert jak ta jest mnóstwo w uk. jak dobrze znasz springa/jave to moja firma rekrutuje masowo teraz.
@bazingaxl: w sumie ciekawe pytanie. Z drugiej strony mogą mieć ogłoszenia na to samo stanowisko w różnych jezykach itp żeby łatwiej dotrzeć, a że do Polaków chcą dotrzeć pokazując że opłacają relokację to może jednak jest to uczciwe, nie wiem.
@bazingaxl: z tą relokacją to bez przesady. Mi firma opłaciła relokację i kosztowało to łącznie ponad 2000GBP. Skąd? Przewóz naszych rzeczy z wyniesieniem i wniesieniem, moje loty PL->UK + 2x UK<->PL , plus lot dla mojej żony + zakwaterowanie na 2 miesiące. Tanimi lotami nie ogarnąłbym tych 2 wizyt w PL bez kolejnych dni urlopu.