Wpis z mikrobloga

@karid: jak Cie to interesuje to idź na zaoczne i szukaj praktyk w IT, ja tak zrobiłem i teraz pracuję w IT i studiów nie mogę skończyć :D
  • Odpowiedz
@Dolan: to odpada bo jestem z małego miasta w których praktyk nie znajdę jeśli chodzi o IT i co weekend musiałbym #!$%@?ć 100km
  • Odpowiedz
@karid: walić poznan* (chociaż niby się kreują na takie miasto IT), dawaj do wawy, akademików w brud, bary mleczne, posiłki dla bezdomnych itd :)
  • Odpowiedz
@karid: dzisiaj w IT głównie patrzą się na umiejętności, wyjątek to korporacje (np. google preferuje mistrzów albo i doktorów).
  • Odpowiedz
@Dolan: Warszawka jeszcze droższa niż Poznań (a już tutaj trzeba mieć over 1000 złota miesięcznie), poza tym z takimi gównowynikami z matur pewnie nawet by mnie nigdzie nie chcieli xD
  • Odpowiedz
@karid: @trb ma rację, zwyczajną pracę w IT dostaniesz za umiejętności + odpowiednio niskie wymagania finansowe :> Ja szukam teraz lepszej roboty ale mnie nigdzie nie chcą przyjąć bo wszędzie przychodzą studenty i wołają tylko 1500zł miesięcznie :(
  • Odpowiedz
@karid: O której polibudzie mówisz? Chyba na każdej znajdą się kierunki, gdzie miejsc jest tyle, że na końcu wpuszczają największych debili.
  • Odpowiedz
@-PPP-: Politechnika Poznańska. Na informatykę trzeba mieć 750 punktów (około) na 1000 możliwych.

Na jakie kierunki niby wpuszczają nawet debili? xD
  • Odpowiedz