Wpis z mikrobloga

@karid: Idz na dzienne na Polibude, zrob tak inz, w polowie zacznij prace gdzies jako webdeveloper (super kasy i roboty na całe zycie nei bedzie, ale otrzaskasz sie z praca i sporo waznego wyniesiesz, a jak wpadnie miesiecznie 1-1,5k to tez bedzie milo). A po inz bierz sie za prace w branzy na caly etat + zaoczne ;)

naprawde warto, chcialem pracowac po 3cim roku, zaczalem pod koniec 3go sem, choc
  • Odpowiedz
@krzyzakp: Nie mam szans na polibudę bo nie zdawałem rozszerzenia z matmy czy innej fizyki. A jeśli chodzi o webdeva to trafiłeś idealnie bo właśnie w tym kierunku chcę iść (i nie mowa tylko o dorabianiu na studiach tylko o zawodzie).
  • Odpowiedz
@trb: Niepotrzebne (dlatego jakoś nie mam bólu dupy związanego z niepójściem na kucbudę) aczkolwiek będę miał przedłużony czas "na utrzymaniu" aby nabyć umiejętności i poznać nowych ludzi (no i pośmieszkować rzecz jasna) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@karid: pier$%& studia, zostan Ninja :P A na powaznie - warto miec te studia tylko w naszym kraju, za granica to nie znaczy duzo.. Popatrza, fajnie ze masz papierki, ale Pan rozwiaze tu nasz test i odpowie na pare pytan.. A ze nie mial Pan na studiach? my chcemy praktyki a nie teorii, dziekuje, do widzenia.

W zespole 12adminow lead ma Mgr, do tego jeden z starszych stazem tez, a potem
  • Odpowiedz
@karid: Na Wrocławskiej masz informatykę na kilku wydziałach i chyba żadna z nich nie jest jakoś bardzo oblegana. Serio w Poznaniu taki niewielki wybór?
  • Odpowiedz
@-PPP-: jest uam (o którym już wspominałem); politechnika (informatyka na 2 wydziałach: informatycznym i elektrycznym) i uniwersytet ekonomiczny (ale tam chyba jeszcze większa nędza, z tego co kojarzę to jest informatyka w biznesie czy tam ekonomii)

a tak na polibudzie to są jeszcze jakieś budowy maszyn, automatyka i robotyka etc. aczkolwiek hardware mnie nie jara nic a nic
  • Odpowiedz
@karid: No i masz na dwóch wydziałach i na każdym z nich tak ciężko się dostać? Ile punktów miał ostatni z listy z poprzedniego rocznika?
  • Odpowiedz
@-PPP-: 8 chętnych na jedno miejsce

za matematykę (podstawa+rozszerzenie) 700 punktów

informatyka rozszerzenie 100 punktów (podstawa 50)

angielski 50 punktów

polski 50 punktów
  • Odpowiedz
@karid: Co za głupia szkoła. Patrzą na informatykę a nie patrzą na fizykę? I jeszcze polski punktowany tak samo jak angielski? Jezu :P Ja bym się cieszył, że tam nie idę :)
  • Odpowiedz
@m4kb0l: Wystarczajaco by utrzymac siebie, narzeczona w wynajmowanym 2pok, 60m kw mieszkaniu i jezdzic 2-3razy w miesiacu do PL ;) I jeszcze sie odlozy co nieco ;) Brutto w okolicach sredniej krajowej w DE, choc podatek 42% robi swoje :x
  • Odpowiedz