Wpis z mikrobloga

Znowu ta twoja propaganda.


@ediz4:
Gościu, w pierwszym zdaniu dyskredytujesz mój tekst na podstawie czego? Jakoś nie przypominam sobie żebyś jakoś merytorycznie skontrował moje wpisy.

ile tracimy uwzględniając urzędników których by nie było gdyby
  • Odpowiedz
Chyba nie znasz takiego słówka jak "niezależność", mam rację?


@CegielniaPL: Ty może je znasz, ale nie umiesz go zastosować. Niezależne to są mocarstwa: USA i Chiny, może jeszcze Rosja, Indie, Turcja i Unia jako jedna federacja. Na tym koniec.
Polska jako kraj który jeszcze 30 lat temu był pod sowiecką okupacją, niezależna nie jest.
  • Odpowiedz
@lerner:

i jak sobie wyobrażasz policzenie tego, jak udowodnisz czy konkretny urzędnik został przyjęty żeby wdrażać przepisy UE czy nie? Nie wierzę że ktoś mógł napisać coś tak głupiego...

Ja nie wierze że ktokolwiek mógł wziąć saldo wpłat i wypłat i na jego podstawie okrzyknąć że UE to samo dobro i tylko do nas dopłacają.

jakichś - czyli nie wiesz nawet jakich. Za przekroczenie limitów produkcji mleka zapłaciliśmy
  • Odpowiedz
@lerner: Ty powinieneś te aspekty przedstawić w pierwszym poście - nie będę tego robił za Ciebie. Masz tutaj pierwszy link z google - a jest to info z 2008 roku Resztę sobie poszukaj sam i następnym razem lepiej się przygotuj
Już w innym wątku zwracałem Ci na to uwagę a wklejone miałeś identycznie to samo.

bez żadnych źródeł...

Twoje źródło to różnica wpływów nad składką członkowską - nie mam zatem
  • Odpowiedz
@ediz4: przeczytalem te dyskusje i jestem troche zawiedziony. Liczylem, ze potoczy sie w takim kierunku, ze moglbym powziac watpliwosci co do stanowiska twojego oponenta. Niestety ty go odeslalem do googla, a wczesniej zapostowales niczym nie poparte twierdzenia.

Wystawiam 2+ i nie polecam twoich wpisow
  • Odpowiedz
@martin30: Dodaj jeszcze Wielką Brytanie, Litwa też by poszła, Chorwacja jednak cichutko liczy że będziemy liderem. Słowacji i Czechom też jest to na rękę. Podejrzewam że w środkowej Europie + bałkany nie odpowiada co zrobi dyktat brukselski. Może być tak że zdradzeni przez Unie też dołączą i wtedy Unia może być poważnie zagrożona.
  • Odpowiedz
- możliwość nieskrępowanego handlu z Zachodem

- brak cła

- możliwość pracy i zamieszkania w krajach UE praktycznie bez formalności


@lerner: Te trzy punktu bez Ujni Europejskiej też mogą istnieć. Niestety w lewackich móżdżkach inna myśl do głowy nie przychodzi. Przecież Ujnia tylko daje.
Największą wadą
  • Odpowiedz
@Internet_the_explorer: Ja również twoich nie polecam bo niczego nie wnoszą. Również potrafię walnąć tekst typu "
Pary homoseksualne gorzej wychowują dzieci niż pary heteroseksualne" nie popierając tego żadnymi badaniami a od oponentów którzy będą twierdzić że się mylę żądać źródeł.
  • Odpowiedz