Wpis z mikrobloga

Wreszcie znalazłem porządny budzik na #android ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozwiązywanie gównozadań matematycznych nie przyniosło efektów, bo zasypialem po ich rozwiązaniu. Teraz żeby budzik sie wyłączył muszę ruszyć dupe, udac sie do lodówki i zeskanować kod kreskowy mleka xD Można ustawić kod kreskowy dowolnego produktu :)

#budzik
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@2015: Niedługo powstanie aplikacja, która wyłączy alarm budzika po zaliczeniu dwukilometrowego testu sprawnościowego. Podczas testu sprawnościowego będziesz musiał odpowiedzieć na 20 pytań z pierwszego etapu Wielkiej Gry z tematu "Wielcy kompozytorzy okresu Oświecenia". Po zamknięciu aplikacji trzeba będzie podładować baterię na resztę dnia.
  • Odpowiedz
@2015: A nie można tej aplikacji zabić? Przeszedłem przez kilka takich 'mądrych' budzików, bardzo szybko się uczyłem zabijać aplikację albo wyłączać telefon bez budzenia się. Śpiący ja jest bardzo sprytny.
  • Odpowiedz
A ja mam trochę inny problem. Jeśli idę do pracy na I zmianę to wstaję bez problemu nawet gdy śpię po 4 godziny dziennie, ale jak przyjdzie weekend i mam wolne to wtedy za chiny nie mogę wstać nawet jak budzik nastawię wtedy śpię do 9-10 :( Ciekawe czy to jakiś wewnętrzny instynkt jak zwał tak zwał?
  • Odpowiedz
@2015: rozumiem, że śpisz zawsze w tym samym domu, co?
spróbuj wyjechać i przenocować się u znajomych lub w hotelu to szybko zmienisz zdanie na temat praktyczności :D
  • Odpowiedz
@2015: a da się wyłączyć telefon podczas budzenia ? mi już nic nie pomaga bo automatycznie, rano, wyłączam na chwilę telefon ()
  • Odpowiedz
Robiłem tak, ale biurko mam blisko i wyłączalem budzik i kladlem sie spac


@2015: ja mam biurko tak, że muszę wstać do biurka. Zostawiłem na biurku telefon. Rano się budzę (oczywiście spóźniony), a telefon obok mnie na łóżku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz