Wpis z mikrobloga

Kolejka w Biedronce, przed chwilą. Za mną stoją dwie dziewczynki, na oko jakieś 13-14 lat, na pewno nie starsze. O czymś tam trajkoczą, nagle jedna z nich krzyczy:

- Nie pokazuj mi nawet tego jabola! Ja mam "w 2016 nie piję" challenge od kiedy w Sylwka Tomka rodzicom pół mieszkania zarzygałam, a potem oni jeszcze do mnie z mordą, że mam to posprzątać. To poszłam stamtąd w #!$%@? do domu, ja im nie będę za służącą robić #!$%@?.


(,)

#patologiazmiasta #patologiazewsi #dziecinstwo
  • 52
@PolopirynaS: Ja też mam dobrą relację z rodzicami ale np. na ostatnim sylwku miałam iść do koleżanki, gdzie będą same dziewczyny. Na miejscu jakoś tak wyszło że byłam sama z koleżanką i sami starsi chłopacy. Z jednej strony nic wielkiego się moim zdaniem nie wydarzyło, z drugiej pewnych rzeczy które tam robiłyśmy teraz żałuję. Z rodzicami nadal będe miała dobre relacje bo raczej się niczego nie dowiedzą ( ͡° ͜
@xOlcia: no w sumie to fajnie to przedstawiłaś, tylko że moja młoda na krok z domu nie wychodzi a jeśli już to z mną, kilka koleżanek ale ja je również znam, i w sumie młoda mi się zwierza z tego co robi w necie, na pewno nie z wszystkiego , ale najważniejsze wiem tak mi się wydaje :)