Wpis z mikrobloga

Kolejka w Biedronce, przed chwilą. Za mną stoją dwie dziewczynki, na oko jakieś 13-14 lat, na pewno nie starsze. O czymś tam trajkoczą, nagle jedna z nich krzyczy:

- Nie pokazuj mi nawet tego jabola! Ja mam "w 2016 nie piję" challenge od kiedy w Sylwka Tomka rodzicom pół mieszkania zarzygałam, a potem oni jeszcze do mnie z mordą, że mam to posprzątać. To poszłam stamtąd w #!$%@? do domu, ja im nie będę za służącą robić #!$%@?.


(,)

#patologiazmiasta #patologiazewsi #dziecinstwo
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nvmm: w tym wieku wystarczy pół piwa i dziewczynki mogą rzygać. Pewnie w #!$%@? im nie smakuje, krzywią mordy i pół żubra wystarczy żeby być na bombie, ale zaimponować trzeba i tylko potwierdza to "jedna z nich krzyczy...".
  • Odpowiedz
@nvmm: pamiętam swoje pierwsze 2 piwa na górce w lesie w wieku gdzieś 12-13 lat... drugiego nie dokończyłem, ale nie że zgon tylko normalnie do domu wróciłem xD.
@iMike6661: dokładnie, młodzi głupi
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@pejczi: Papierosa mialam w ustach moze dwa razy w zyciu, pierwszy w poznym liceum. Alkohol. Moj pierwszy raz to wmuszone przez kuzynke pol piwa gdzies w trzeciej klasie gimnazjum. Ale ja bylam z tych cichych i grzecznych sierotek marys.
  • Odpowiedz
kalaf


@PolopirynaS: zapisz ją na jakieś zajęcia sportowe, językowe, gdzieś gdzie będzie z rówieśnikami. Ty nie masz być świadoma.... ty masz działać kobieto ! Musisz jej oduczyć piwniczenia. Jak najszyciej. Niech lata na kurs angielskiego. W życu to jej zaprocentuje. Niech lata na kurs tańca. Cokolwiek. Tak sie kształtuje charakter. Jak bedzie piwniczyła to wyuczy się domatorstwa.... bez sensu. Jak nauczy sie przebywania z ludźmi to będzie do nich wychodzić.
  • Odpowiedz