Wpis z mikrobloga

Część januszy nie lubi Ukraińców bo widzą w nich samych siebie sprzed 30 lat. Też jeździli wtedy do Niemca, zapieprzali przy zbiorze czereśni, postawili za to chaty, sprowadzili używane mercedesy, które tam były już na szrot, ale w polskiej powiatówce Prestiż.

Widzi taki janusz Ukraińca to ma flashbacki z samego siebie i koniecznie musi pokazać wyższość. A najgorzej jak taki jeszcze w zakładzie awansuje na równe stanowisko albo se kupi małe mieszkanie.

#ukraina #ekonomia #gospodarka #pracbaza #polska #przemysleniazdupy
  • 80
@mickpl: Bo Polacy to ciekawy naród

Narzeka na Niemca, a jeżdzi do niego do pracy swoim passatem / golfem przywożąc Niemiecką chemie i kupuje w niemieckim lidlu więc będzie narzekać na Ukrainca który zrobi tą robotę taniej a sam nie ma ambicji żeby się rozwinąć xD

Co do Ukrainców, póki nie robią chlewu, znając chociaż podstawy j.Polskiego i wykonują swoją prace dobrze, nie będąc przesadnie rozczeniowi, dlaczego zabronić im pracować u
@mickpl to prawda, ale na tym portalu siedzą w dużej mierze dzieci, idioci i atencjusze. Prawda jest taka że nie ma dla Polaków bliższego narodu niż Ukraińcy. Mamy bardzo podobną historię, genetykę i sposób myślenia, wie to każdy kto ma trochę rozumu. Najśmieszniejsze jest to że nasi rodacy którzy jeszcze kilkadziesiąt lat temu biegali na bosaka obok drewnianej chaty albo czworaków, teraz uważają się za jakąś wyższą rasę. Jak się patrzy na
@JudzinStouner @Wyso52

Akurat ja trafiłem kilka razy na takie osoby, ale może to zależy od branży (IT, lub kierunki techniczne związane z automotive) na osiedlu tez mam taką parę z Ukrainy co są do rany przyłóż, ale większość niestety nie jest taka fajna.
@yannikto chyba z uja spadłeś. Większość Białorusinów to zwykłe kacapy, kochają Putina, nienawidzą NATO i popierają wojnę na Ukrainie. Najśmieszniejsze jest to że takie dyrdymały o przyjaznych Białorusinach piszą gówniarze którzy żadnego nie znają, ewentualnie jakąś studentkę kryptoprostytutkę. Ilu znasz Białorusinów bo ja sporo i zawsze się okazywało że to oszuści lub divy, mimo że udawali biznesmenów i studentki