Wpis z mikrobloga

Kolejka w Biedronce, przed chwilą. Za mną stoją dwie dziewczynki, na oko jakieś 13-14 lat, na pewno nie starsze. O czymś tam trajkoczą, nagle jedna z nich krzyczy:

- Nie pokazuj mi nawet tego jabola! Ja mam "w 2016 nie piję" challenge od kiedy w Sylwka Tomka rodzicom pół mieszkania zarzygałam, a potem oni jeszcze do mnie z mordą, że mam to posprzątać. To poszłam stamtąd w #!$%@? do domu, ja im nie będę za służącą robić #!$%@?.


(,)

#patologiazmiasta #patologiazewsi #dziecinstwo
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nvmm: 15 lat temu jak do gimbazy chodzilem bylo dokladnie to samo, dzis te dziewczyny juz dawno rodziny porobily zadna patola z nich nie wyrosla
nie demonizuj bo sama lepsza nie bylas
  • Odpowiedz
@nvmm: Może jestem dziwny, ale ja przed 18 urodzinami piłem tylko jak mi mama dała skosztować, ew. na sylwestra lampkę. Po 18 w sumie też nie bardzo, po skończeniu liceum już tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nvmm: omg, słabo mi moja córa ma 13 lat ale raczej gra i nie wychyla nosa z piwnicy , szok z tą gimbazą :)


@PolopirynaS: ro raczej powinnas sie tym zainteresowac i zaczac ja wysylac o rowiesnikow na jakies zajecie by nie nawykla do domatorstwa. JEst to szkodliwe w rozwoju dla dziecka.
  • Odpowiedz
@nvmm: Pamiętam pierwszą wódkę z przyjacielem. Mieliśmy chyba ze 13 - 14 lat, nie pamiętam dokładnie. Coś nas podkusiło, że kupiliśmy litra na dwóch. Piliśmy w szklankach, pierwsza flaszka wchodziła jak soczek. Po około 20 minutach leci druga i to samo. W momencie dokończenia drugiej połówki - koniec. Z... 6h z życia wyjęte. Odzyskałem świadomość jak wymiotowałem do kibla. Po jakimś tam ogarnięciu się idę poszukać kumpla. Patrzę na stół,
  • Odpowiedz