Wpis z mikrobloga

@Artyom: a teraz będzie dalej kontynuowany EU, w tym roku wychodzą bodajże 5 ksiżąek które będą zgodne już z nowymi filmami disneya ale nie z poprzednim EU. #wtf ##!$%@?
przecież była scena jak sam wyciera tą krew o swój helm


@Kalan: nie, to był jakiś inny szturmowiec, który umarł na jego rękach i przed śmiercią przejechał mu zakrwawioną ręką po hełmie.
Wklejam z wookiepedii:

Some blaster hits could cause bleeding instead of burning, or could do both, with the explosive force causing other damage around the wound.
@Kalan: podczas pewnej rozmowy wyciągnąłem pewną teorię. Pancerze szturmowców teoretycznie powinny być skonstruowane tak, żeby w jakiejś części bronić ich przed strzałami z blasterów. W tym wypadku pancerz zadziałał i pocisk go nie przebił, ale spowodował obrażenia pod nim.
Włożę kij w mrowisko.
Ależ mnie bawią dywagacje fanboy'ów na tematy typu "czemu on krwawił? miecze świetle nie powodują krwawienia!" i odpowiedzi "czytałeś to lub tamto???". To doszukiwanie się sensu i uzasadnienia w każdej scenie jest śmieszne, a nawet, niestety, trochę żałosne.
To jest film rozrywkowy o magii i wojnie w kosmosie. Wyluzujcie. Nie wszystko musi być spójne.
@tentamten: Lubie krytykować ten film, bo jest to jedyny film, na który szedłem z tak dużym entuzjazmem i nadzieją, że wyjdę bardzo zadowolony, a wyszedłem #!$%@?, rozgoryczony, zasmucony.

Mówiąc krócej, miałem nadzieje na cudo, dostałem odsmażanego kotleta xD takie bardzo życiowe
@RobertTyward: a ja myślę, że miał on obcego w brzuchu i gdy ten za bardzo tam szalał, to Kylo uderzał go by ten się uspokoił. W ten sposób w części VIII połączą uniwersum obcego i gwiezdnych wojen.
Już wszystko byłoby lepsze od kontynuacji ten sagi przez Disneya.

Ciekawe czy czarny jest gejem hmm...