Wpis z mikrobloga

  • 0
przecież była scena jak sam wyciera tą krew o swój helm


@Kalan: nie, to był jakiś inny szturmowiec, który umarł na jego rękach i przed śmiercią przejechał mu zakrwawioną ręką po hełmie.
Wklejam z wookiepedii:

Some blaster hits could cause bleeding instead of burning, or could do both, with the explosive force causing other damage around
  • Odpowiedz
  • 0
@Slonx: w domyśle "krwawienia od blastera", bo tego dotyczy temat wątku. Wszystko trzeba ci tak tłumaczyć? Odrobina inteligencji i byś zrozumiał.
  • Odpowiedz
  • 0
@Artyom: to takie klasyczne filmowe zagranie: jestem twardy i żaden ból nie jest mi straszny a już na pewno nie ten który mi zadałeś.
Kylo jest jeszcze mentalnie dzieckiem i nie radzi sobie z porażkami. Fakt że zranił go jakiś zbuntowany trooper który walczy mieczem 2 raz w życiu jest dla niego koszmarem musi udowodnić że ta rana jest jak zacięcie papierem.
  • Odpowiedz
@Kalan: @Widzet: Powodowanie sobie bólu mogło też mu pomóc utrzymać przytomność. Poza tym kateryzacja od blastera mogła by zadziałać co najwyżej przez pewien czas, bez opatrunku po jakimś czasie puści bo ma wielką dziurę w brzuchu, czemu nie miałby krwawić?
  • Odpowiedz
@tentamten: poza tym nawet jeśli miecz świetlny czy blaster dzięki spaleniu tkanek blokują krwawienie, to nie znaczy że po p---------u w taką ranę nie otworzy się i nie będzie krwawić...
  • Odpowiedz