Wpis z mikrobloga

Popek 10 lat temu:
skoksowany i podziargany kryminalista, totalny margines spoleczny w koszulce do bicia zony
siedzi w anglii bo w polsce jest scigany i macha lopata zeby zarobic na chlanie
wszyscy maja go za durnia i smieja sie z niego
koksy na silce nagrywaja smieszne filmiki z nim
nikt go nie szanuje, co najwyzej sie wszyscy boja
nikt go nie slucha, ma w dupie jego nagrywki, jego plyta to kopalnia beki z teledyskow a nie wydarzenie muzyczne
chajsu ma tyle co nakradl albo zarobil fartem
jest kolejnym patusem na wyspach i nic nie znaczy

Popek dziś:
filantrop w modnych ciuchach
zdemonizowany, skaryfikowany, zlote zeby, wyglada jak psychogwiazda
wozi sie najlepszymi furami
jego kawalki puszczaja w radiu i klubach
na teledyski i single czeka armia gimbów
wszyscy podziwiaja popka, gratuluja i szanuja
ma w #!$%@? hajsu, rucha brudne fanki i nie przejmuje sie niczym

ale jedno sie nie zmienia


( ͡° ͜ʖ ͡°)
#muzyka #popek #heheszki
Methagen - Popek 10 lat temu:
skoksowany i podziargany kryminalista, totalny margine...

źródło: comment_7Bp0mm9wSJGJuuTQIK8hpnMPMP5EtO1o.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Methagen:
za to co ma dziś i tak go nie szanuje, a z:
"Filantrop "wszyscy podziwiaja popka, gratuluja i szanuja"
to już po bandzie.
Taki lajf. tylko disco polo!
  • Odpowiedz
@Methagen: tylko za jedno go że tak powiem podziwiam. Za to że wykreował się tak, że zarabia konkretne pieniądze na armii gimbusów i patoli która go słucha. Cokolwiek teraz nie nagra wzbudza zachwyt "Seba słyszałeś nowy kawałek Popka?! Zajebisty! Słuchaj tego...!" Koszulki i inne energy drinki. Cokolwiek nie zrobi ma z tego siano. Odbiorca docelowy? #!$%@? z tym, jest piniondz.

P.S. No i "Pakistańskie Disco" mu nawet wyszło.
  • Odpowiedz
@Mleko: Od jakiegoś czasu widze, że ludzie słuchający rocka, metalu i innych ciężkich brzmień czują się jak nadludzie, i każdy rapowy kawałek traktują jak muzyke dla patologii... ale to świadczy tylko o płytkim guście muzycznym i intelektualnym, sam słucham prawie każdego gatunku muzyki więc mnie to nie boli ale jakoś hejtu w drugą stronę nie dostrzegłem jeszcze ( a przynajmniej nie tak notorycznie). Nie kieruje tego do Ciebie tylko tak jakoś
  • Odpowiedz
@stalowydamian: nie słucham rocka, metalu itp. choć mam szacunek i lubię posłuchać klasyków tego gatunków. Hip Hopu też nie słucham ale lubię posłuchać sobie Łony, O.S.T.R.ego, Kalibra 44 itp. i to jest dla mnie fajny hip hop, czy rap, a nie popki, słonie i soboty gdzie każda zwrotka musi zawierać 10 #!$%@? i 3 #!$%@?. Mam nadzieję że wiesz co mam na myśli.
  • Odpowiedz
@SerCheddar: a co miał powiedzieć "no, sam sobie lubię posłuchać tydzień, #!$%@? rocka"? XD wykonawcy rocka czy metalu najwięcej kasy czerpią z maniaków, ludzi chodzących na koncerty. Zwyczajny gość pójdzie na koncert raz w życiu, kupi nowa płytę i na tym się kończy zarobek z niego. Oddany fan kupi koszulkę, będzie jeździł na koncerty w całym województwie, kupi edycję specjalna itd. Itp. A że najwięcej takich ludzi to młodzież w wieku
  • Odpowiedz
@Iwan_Grozny: mnie po prostu drażni generalizowanie w Polsce, ze kuce to brudasy, a słuchacze rapu idioci. Takie szufladkowanie to jakaś nasza narodowa cecha jak narzekanie. Przepraszam ale ja tego nie kupuje.
  • Odpowiedz