Wpis z mikrobloga

Styczeń już za chwile. Wiąże się to również z masą postanowień noworocznych, co zapewne będzie miało odbicie w frekwencji na #silownia. Nawet jak ma się tym wszystkim sezonowcom po dwóch tygodniach znudzić, to wiadomo że i tak mają szacunek na siłowni. Dodaje swoją metamorfozę, a zaczynałem dokładnie na początki stycznia bieżącego roku.

W raz z utratą wagi, w moim życiu zmieniło się bardzo dużo na plus. Swobodnie rozmawiam z ludźmi, zagaduje czasem do dziewczyn, czasem jakieś seksy. Bardzo fajna zmiana.

A więc jak całe życie jesteś gruby, i przegryw, tak jak ja byłem, to nie krępuj się. Ogarniaj temat żywienia, i #!$%@? na siłownie.

Pozdrawiam. #mikrokoksy #dieta #jedzenie #postanowienianoworoczne
źródło: comment_Z2MWzef3GhrYO6f8spl7IxQQ0JPa2BAc.jpg
  • 152
@tobiasz22: Rok temu jadłem na śniadanie parówki, zagryzałem batonem, później jakiś kebab, bla bla bla i tak w koło. Teraz jem sobie jakieś warzywa, piersi z kurczaka, kanapki z wędliną, ostatnio dużo jajek. Często zdarzają się frytki z piekarnika, czy tosty. O moich kaloriach lepiej nie pisać, bo troche zepsułem to ogólnie ponieważ jadłem ciągle za mało. Teraz jem 2000/2200 kcla i to uważam że nadal mało trochę.
@tobiasz22: Prowadze dziennik jedzenia na potreningu.pl. Bardzo wygodna sprawa. Dzisiaj to całe liczenie kalorii zajmuje mi ze trzy minuty dziennie. Nawet bardzo rzadko korzystam z wagi. Tosty normalnie sobie wliczam w makro. Jeden tost to 50g chleba tostowego. Zazwyczaj jem 4 na kolacje to zawsze 200, i tyle wpisuje. Do tego paczkowana wędlina z indyka która zawsze waży 100g. Waga się przydaje i trzeba ją mieć. Ale generalnie to wszystko jest
@WhiteWalter: Miałeś pod tłuszczykiem jakieś mięśnie, czy byłeś kanapową kluchą? Oprócz FBW 3x w tygodniu jakieś cardio, czy coś?
Jakieś ziemniaczki z sosem i kotlecik się w tygodniu trafiał, czy unikałeś takich potraw?
Niezłą robota, będę szczery - I'm mirin
@WhiteWalter: Mi też kiedyś w rok udało się zrzucić 20kg. Tylko przez trochę ponad rok udało mi się utrzymać wagę :( Życzę ci, żebyś sobie nie odpuścił, tylko, żeby twoja waga została na stałe.
@WhiteWalter: Ładnie, miałem coś podobnego, ważyłem 10 kg mniej od Ciebie na górce, a potem 80-75, niestety nie zrobiłem zdjęć jak byłem gruby. Teraz od roku nie ćwiczę, bo zdrowie się trochę sypło, i ważę dalej 80, ale duużo tłuszczu wskoczyło, a mięcho spadło. To już nie to samopoczucie co kiedyś, czas wrócić, od nowego roku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)