Wpis z mikrobloga

Styczeń już za chwile. Wiąże się to również z masą postanowień noworocznych, co zapewne będzie miało odbicie w frekwencji na #silownia. Nawet jak ma się tym wszystkim sezonowcom po dwóch tygodniach znudzić, to wiadomo że i tak mają szacunek na siłowni. Dodaje swoją metamorfozę, a zaczynałem dokładnie na początki stycznia bieżącego roku.

W raz z utratą wagi, w moim życiu zmieniło się bardzo dużo na plus. Swobodnie rozmawiam z ludźmi, zagaduje czasem do dziewczyn, czasem jakieś seksy. Bardzo fajna zmiana.

A więc jak całe życie jesteś gruby, i przegryw, tak jak ja byłem, to nie krępuj się. Ogarniaj temat żywienia, i #!$%@? na siłownie.

Pozdrawiam. #mikrokoksy #dieta #jedzenie #postanowienianoworoczne
WhiteWalter - Styczeń już za chwile. Wiąże się to również z masą postanowień noworocz...

źródło: comment_Z2MWzef3GhrYO6f8spl7IxQQ0JPa2BAc.jpg

Pobierz
  • 152
@goodghost: Od stycznia dieta IFYM, i jest to ekstra wybór dla osoby która chce schudnąć. Plan na siłowni nie ma jakiegoś zmnaczenia, czy wybierzesz split czy push pull, czy fbw to chyba nie ma znaczenia. Ja od początku do teraz ćwicze ciągle fbw, w styczniu zmieniam na jakiś inny. Generalnie to deficyt kaloryczny, i areoby/kardio+siłoniwa. Trening 3razy w tygodniu. Po miesiącu, może trzech tak Ci wejdzie trening w nawyk że nie
A no i żeby nie demotywować. To zaznaczam ze nie pamiętam tygodnia żebym raz nie zjadł jakieś mega dużej pizzy, albo turbo wielkiego kebaba. Jadłem na maksa. Co więcej? Rzadko kiedy sobie czegoś odmawiałem np w sytuacji np gdy wyszedłem ze znajomymi to zawsze piwo, pizza na luzie wszystko, ale z głową jednak.
Teraz święta i szczerze mówiąc najadłem się jak świka xD. Także to nie jest tak że jak się odchudzasz